Daugiabučio kieme automobilį ne vietoje pastačiusi Jolanta Leonavičiūtė sulaukė policijos

Jolanta Leonavičiūtė / Luko Balandžio/Žmonės.lt nuotr.
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2015-02-03 11:03
TV projektų dalyvė Jolanta Leonavičiūtė pateko į nemalonią situaciją – vakarop atvykusi pasisvečiuoti pas bičiulę, daugiabučių kieme nerado laisvos vietos automobilio pastatymui, todėl pasistatė jį užtverdama išvažiavimą anksčiau čia stovėjusiam. Moteris už stiklo paliko savo telefono numerį, kad užstatyto automobilio šeimininkas galėtų jai paskambinti, jeigu jam reikėtų išvažiuoti. Tačiau šis, užuot pasikvietęs J.Leonavičiūtę, nusprendė, kad bus paprasčiau iškviesti policiją.

Valandą pasisvečiavusi pas bičiulę Jolanta sulaukė telefono skambučio – buvo paprašyta ateiti prie savo automobilio. J.Leonavičiūtė tikino iškart išskubėjusi į lauką, tačiau kieme jos laukė ne užstatyto automobilio savininkas, o policijos pareigūnai.

Anot pašnekovės, pareigūnai ir patys nelabai suprato, kodėl buvo iškviesti, mat žmogus sugebėjo išvažiuoti jai net nepatraukus automobilio, be to, Jolanta buvo matomoje vietoje palikusi savo telefono numerį.

Tiesiog kažkieno principai buvo pažeisti – vietoj to, kad paskambintų paliktu numeriu, iškvietė policiją...

Vis dėlto iš kiemo išvažiavęs žmogus nusprendė pats net nesulaukti Jolantos, o iškvietė jai policiją. Atvykę pareigūnai, esą, įvertino situaciją: J.Leonavičiūtės automobilis buvo pastatytas tvarkingai, be to, aiškiai matėsi paliktas telefono numeris.

Žmonės.lt kalbinta Jolanta tikino, kad baudos iš pareigūnų ji negavo, šie liepė perstatyti automobilį į atsilaisvinusią vietą ir tuo šis „kriminalas“ pasibaigė. „Apie jokią baudą nebuvo nė kalbos, juk nepažeidžiau KET. Tiesiog kažkieno principai buvo pažeisti – vietoj to, kad paskambintų paliktu numeriu, iškvietė policiją“, – Žmonės.lt sakė J.Leonavičiūtė.

Moteris tikino, kad buvo palikusi didelį lapą su telefono numeriu, kurio nepastebėti tiesiog neįmanoma, o juk ir pareigūnai jį laisvai pamatė. „Man kiek kartų buvo užstatę automobilį, tai visuomet paskambinu žmogui ir šis ateina perstatyt. Jeigu net nebūtų numerio, pypsinčiau“, – tikino Jolanta, nesupratusi, kodėl tokioje situacijoje reikėjo kviesti policiją užuot žmogiškai susitarus.

Žmonės.lt

Naujausi straipsniai