Daug triukšmo dėl iškirptės: svarbiausia – tinkamas laikas ir vieta

Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2018-06-13 18:18
Antradienio vakarą leidinio „Aš Ikona“ gimtadienyje dalyvavusi socialinių tinklų žvaigždė, „influencerė“ Karolina Meschino prikaustė visų žvilgsnius ypač atvira suknia. Dizainerės Viktorijos Jakučinskaitės specialiai Karolinai kurtas drabužis pabrėžė merginos ilgas kojas ir biustą.

Netrūko pasipiktinusių Karolinos įvaizdžiu – esą tokia iškirptė nederama. Vis dėlto gilių iškirpčių tą vakarą netrūko. Seksualius įvaizdžius demonstravo ir daugiau garsių moterų: žurnalo „Aš Ikona“ redaktorė Agnė Jagelavičiūtė, prekės ženklo „Más 924“ kūrėja Monika Kazakevičiūtė-Kriščiūnienė, „Motyvuotų atletų“ narė Ieva Pauliukonytė, vestuvių planuotoja Laura Vagonė bei kitos viešnios.

Dariaus Kučio nuotr.
Dariaus Kučio nuotr.

Nė viena jų nenusipelnė kritikos dėl biustą pabrėžiančios iškirptės. Kada daugiau pabrėžti krūtinę, jei ne per iškilmingą, vasarišką šventę? Juolab, visoms damoms pavyko neperžengti vulgarumo ribos.

Be to, tai nebuvo santūrus, rafinuotas renginys Valdovų rūmuose ar kitoje iškilmingoje ir šaliai svarbioje vietoje, kur gili iškirptė pažeistų etiketą. Savo redaguojamo leidinio gimtadienį A.Jagelavičiūtė surengė neįpareigojančioje aplinkoje – „Forum Palace“ terasoje. Vienintelis įpareigojimas svečiams – ryškus ir puošnus vakarėlio stilius. Regis, visoms damoms puikiai pavyko tai įgyvendinti.

Dariaus Kučio nuotr.
Dariaus Kučio nuotr.

Tuo tarpu A.Jagelavičiūtė ragina nepražiopsoti savo gyvenimo pasakoja, kad naujausią „Aš Ikona“ numerį įkvėpė gyvenimas instagrame ir pop art meno kryptis.

„Aš žiūriu į pasaulyje garsius žmones, žiūriu jų fotografijas instagrame, pintereste, aš žaviuosi ir imu iš jų tai, kas geriausia... Būkite laimingi, žaiskite šį skanų žaidimą, bet nepamirškite, kad dar reikės gelbėti gyvybes. Reikės pilotuoti lėktuvus, galų gale, reikės modeliuoti tuos batelius ir kurti tą kosmetiką, į kurios fotografijas jūs taip norėsite žiūrėti instagrame“, – teigė šimtus tūkstančių sekėjų socialiniuose tinkluose turinti A. Jagelavičiūtė.

Dariaus Kučio nuotr.
Dariaus Kučio nuotr.

Naujausi straipsniai