Daug metų juodaplauke buvusi Indrė Burlinskaitė ryžosi pakeisti šukuoseną

Indrė Burlinskaitė / Asmeninio albumo nuotr.
Šaltinis: Žmonės.lt
AA

Moterys mėgsta pokyčius – kai kurios iš jų tam kaupiasi ne vienerius metus, o kitos drąsiai keičia stilių, šukuoseną, net gyvenimo būdą… Grupės „Kitokios“ atlikėja Indrė Burlinskaitė, kurį laiką svarsčiusi apie šukuosenos pokyčius, pagaliau jiems pasiryžo.

Jau ne vienerius metus I.Burlinskaitė – juodaplaukė. Juodutėliai ilgi plaukai tapo tarsi merginos vizitine kortele, tačiau moterys nebūtų moterys, jeigu nenorėtų paeksperimentuoti su savo išvaizda.

Pasiryžusi pokyčiams Indrė nuvyko į „YURY fresh“ saloną, kur jau ne vienerius metus jos plaukų išvaizda rūpinasi kirpėjas Robertas Danilevičius.

Paklausta, kodėl pasiryžo pašviesinti juodutėlius plaukus, Indrė teigė, kad apie pokyčius jau pagalvoja seniai, tačiau juoda spalva tiko ir patiko, todėl neskubėjo jos „atsikratyti“.

„Pokyčių norėjau jau kurį laiką – norisi pasikeisti, atrodyti stilingiau“, – Žmonės.lt sakė pašnekovė.

Indrė juokavo, kad juodi jos plaukai ne kartą buvo aptarinėjami, o labiausiai merginai įsiminė stilistės Agnės Jagelavičiūtės išsakyti žodžiai.

„Pokyčiams pastūmėjo Agnės Jagelavičiūtės kritika, jog esu tikra rusų mergaitė. Bet juk aš tikrų tikriausia lietuvaitė!“, – juokėsi Indrė.

Gerą pusdienį I.Burlinskaitė praleido kirpėjo kėdėje, o jau rytoj, penktadienį, įvykusiais pokyčiais mergina pasidalins su Žmonės.lt skaitytojais!

Skaitykite daugiau