Darius Voronenko – jaunasis verslininkas, užkariavęs milijonierių ir garsenybių širdis

Darius Voronenko / Gretos Jarmalavičienės nuotr.
Šaltinis: Žmonės.lt
AA

Dariui vos dvidešimt, tačiau nuveiktais darbais vaikinas tikrai gali didžiuotis – dar mokyklos laikais įsisukęs į įvairias veiklas, šiandien jis dirba verslo srityje su Lietuvos elitu. Atrodo, kad Darius niekada neišsikvepia, bet kas iš tiesų slepiasi po „jaunojo verslininko“ etikete? Būtent apie tai ir dar daugiau šiandien kalbamės su Dariumi Voronenko.

Dariau, ar mokykla buvo ta vieta, kuri varžė, ar anaiptol, leido realizuoti save?

Mokykloje buvau itin aktyvus moksleivis. Aktyvi veikla mane žavėjo nuo pat pirmų klasių, klasės seniūno pareigos taip pat nebuvo svetimos. Įstojęs į gimnaziją atsivėrė dar didesnės galimybės, tad taip pat nusprendžiau įstoti į mokyklos parlamentą. Smagu buvo, kai mano įvairiausios idėjos pasiekdavo dienos šviesą ir jos tapdavo realiomis, naudingomis mokyklai ar moksleiviams.

Taip pat teko dalyvauti ir Lietuvos moksleivių sąjungos (LMS) vykdomuose projektuose, tokiuose kaip visuotiniai forumai ar delegatų klubas. Ten aktyviai reikšdavau savo nuomonę, nuolat atstovaudavau savo mokyklą ir manau, kad man tai puikiai sekėsi, o svarbiausia, kad ir jaučiausi puikiai.

Darius Voronenko / Asmeninio archyvo nuotr.
Darius Voronenko / Asmeninio archyvo nuotr.
Darius Voronenko / Asmeninio archyvo nuotr.

Negalima nepastebėti tavo nuotaikingų, vasariškų nuotraukų su HAPPY365 komanda. Gal galėtum papasakoti, kaip tapai komandos dalimi?

Kiekvieną vasarą tenka proga prisidėti prie linksmosios HAPPY365 komandos – jų organizuojamų veiklų, pramogų festivaliuose. Iš tiesų, ši veikla su Radistais, Orijumi ir visa likusia komanda yra nepakartojama ir saugo tik linksmiausias akimirkas. Vieną tokių akimirkų kaip tik prisiminiau. Vieno festivalio metu turėjau būti kunigu, tikrai puikiai prisimenu, kaip apsirengiau tą nuostabųjį kostiumą bėgau pas „jaunuosius“. (juokiasi)

Darius Voronenko / Asmeninio archyvo nuotr.
Darius Voronenko / Asmeninio archyvo nuotr.

Kurį laiką tave buvo galima girdėti radijuje. Papasakok, kaip ši veikla atsirado tavo gyvenime?

Niekuomet nepagalvojau, kad teks sėdėti radijo laidų vedėjo kėdėje ir tiesioginio eteriu metu ištransliuoti savo mintis tūkstančiams klausytojų... Visa istorija labai paprasta. Netikėtai mane parekomendavo vienai radijo stočiai Kaune, o vos po keleto dienų mane pakvietė pasikalbėti ir sudalyvauti perklausoje. Galiausiai gavau savo radijo laidų vedėjo kėdę. Galiu pasakyti, kad tai vienas geriausių potyrių mano gyvenime. Žinoma, tai reikalauja atsakomybės, kiekvienas tavo ištartas žodis į mikrofoną bus išgirstas, o galbūt ir išdiskutuotas. Su tokia patirtimi atsirado ir naujos idėjos, tad nutariau įkurti savo radijo laidą pavadinimu „Daugiau nei viena istorija“. Tai pokalbių laida su įžymiais Lietuvos žmonėmis.

Darius Voronenko su žurnaliste Daiva Žeimyte / Asmeninio archyvo nuotr.

O kaip tavo gyvenime atsirado verslas?

Neatsiejama mano gyvenimo dalis yra ir verslas. Šiai sričiai jaučiu susidomėjimą, norą tobulėti joje, įgauti vis daugiau ir daugiau žinių. Nuo septyniolikos metų užsiimu verslu, tačiau tą vis puoselėtą savo verslo modelį noriu iškelti į kitą lygį – aukštesnį. Kol kas labai daugžodžiauti nenorėčiau, bet viskas jau netrukus turėtų pasiekti dienos šviesą.

Darius Voronenko / Asmeninio archyvo nuotr.
Darius Voronenko / Asmeninio archyvo nuotr.

Papasakok, kaip sekėsi dirbti su Lietuvos milijonieriais?

Visai neseniai dirbau su Vilniuje gyvenančiu milijonieriumi ir jo verslo projektais. Šis darbas leido save įkūnyti net į tris pareigas – projektų vadovo, marketingo specialisto ir viešųjų ryšių specialisto – pareigas. Iš tiesų, man atrodo čia labai svarbu pasakyti, kad mane žavi ne garsios pavardės, o žmonės, kurios yra po jomis. Mane žavi verslūs žmonės, nes pastarieji dažniausiai turi konkrečius tikslus, didelį žinių bagažą, o iš to neabejotinai kyla ir daug įdomiausių pokalbių.

Darius Voronenko su verslininku Pauliumi Aršausku

Esi labai motyvuotas jaunas žmogus, turi ne vieną mėgstamą veiklą. Kas tave veda į priekį?

Kiek kitaip nei daugeliui, mane šiai dienai į priekį stumia mano amžius. Man tik dvidešimt ir labai džiaugiuosi, kad esu toks jaunas. Geriau dabar darysiu, kursiu, bandysiu tobulėti, o ateityje liks tik ,,apšlifuoti“ ir tęsti atliktus praeityje veiksmus. Ko gi laukti?

Skaitykite daugiau