Darius Mileris-Nojus žmonai gimtadienio proga padovanojo kelionę į Lietuvą

Darius Mileris-Nojus su žmona Asta / Teodoro Biliūno/Žmonės.lt nuotr.
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2014-07-12 21:00
Airijoje gyvenantis dainininkas Darius Mileris-Nojus (42), vienam vakarui grįžęs į Lietuvą, Kulautuvoje vykstantį bardų festivalį „Akacijų alėja“, savo žmonai ir grupės „Airija“ būgnininkei Astai 38 – ojo padovanojo neįprastą dovaną – kelionę į tėvynę.

„Asta Lietuvoje gimtadienio nešventė trylika metų – nuo to laiko, kai mes išvykome gyventi į Dubliną“, – sakė atlikėjas.

Jis, sulaukęs „Akacijų alėjos“ prodiuserio Virgio Stakėno pasiūlymo antrą kartą pasirodyti keturioliktus metus gyvuojančiame renginyje, sutiko tik su viena sąlygą – į koncertą jį lydės ir Asta.

„Jos gimtadienio dieną tikrai vienas niekur nebūčiau vykęs“, – patikino pašnekovas.

Penktadienio rytą mylimai moteriai D.Mileris-Nojus įteikė ir atviruką su paties parašytomis eilėmis. Dainininkas patikino, jog jo šeimoje nėra įprasta įteikti materialias dovanas.

Kelis kartus per metus į Lietuvą parskrendantis atlikėjas sakė, jog šįsyk jo kelionė užtruks lygiai parą – Mileriai iš Dublino išvyko 7 val. ryto, o Airijos sostinės žemę jie pasieks šeštadienį 7 val. ryte.

„Šįsyk mano kelionė į tėvynę yra pažymėta dar viena proga – „Akacijų alėjoje“ koncertavau prieš septynerius metus – tuomet Kulautuvoje vyko septintasis festivalis“, – pasakojo D.Mileris-Nojus.

Naują albumą rudenį ketinantis išleisti dainininkas pasakojo, jog pastarieji metai jam itin kūrybingi – po tiek pat laiko trukusios tylos tekstai pasipylė vienas po kito. D.Mileris-Nojus prisipažįsta jau manęs, kad mūza nebeaplankys, tačiau užteko pailsėti, grįžti į mylimą sportą – plaukimą ir įkvėpimas vėl aplankė. Dabar keturis kartus per savaitę jis eina treniruotis į baseiną, o savaitgaliais su plaukimo veteranais dalyvauja varžybose.

„Panėręs į vandenį pabūnu visiškoje tyloje, tarsi išsivalau“, – sakė Darius.  

Dvidešimt vienerius metus, iš kurių šešiolika – santuokoje, kartu praleidę Darius ir Asta, auginantys 15 metų Arijų ir 8 metų Roką, grįžti gyventi į Lietuvą nebeketina.

„Europa sumažėjo! Grįžti iš Dublino į Vilnių yra tarsi nuvykti iš Vilniaus į Klaipėdą“, – su šypsena kalbėjo atlikėjas.

Teodoro Biliūno/Žmonės.lt nuotr.
Teodoro Biliūno/Žmonės.lt nuotr.

 

Žmonės.lt

Naujausi straipsniai