Darius Kasparaitis atskleidė, kiek jam kainavo dvejos skyrybos

Treniruotės akimirkos / Eriko Ovčarenko / 15min nuotr.
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2012-10-05 12:40
„Visą laiką gyvenau kaip Holivude“, – atvirai prisipažįsta vienas turtingiausių Lietuvos sportininkų Darius Kasparaitis. Ledo ritulio žvaigždė ateinantį antradienį apie pasibaigusią karjerą ir didžiules gyvenimo permainas pasakos TV3 gyvenimo būdo laidoje „Gyvenimas yra gražus“.

Buvęs NHL chuliganas, duodamas interviu tėvų namuose, sutiko papasakoti ne tik apie atrastą šeimyninę laimę, bet ir apie juodžiausias gyvenimo akimirkas – įveiktą priklausomybę vaistams, grėsusį kalėjimą ir dvejas skyrybas, kainavusias jam... šešis milijonus dolerių.

Kaip turtai pakeitė vyruko iš Elektrėnų gyvenimą ir kaip jam pagaliau pavyko atrasti šeimyninę laimę? Kodėl Darius taip ir netapo ledo ritulio treneriu? „Šiandien mano karjera yra vaikų priežiūra. Žmona dirba, o aš vežu vaikus į darželį, važiuoju jų pasiimti ir būnu su jais namie“, – antradienį prieš „Gyvenimas yra gražus“ kameras kalbės D.Kasparaitis, prieš keletą metų gyvenimą Amerikoje iškeitęs į kur kas ramesnį kitoje užsienio šalyje – Švedijoje.

Beje, portalui Žmonės.lt Darius Kasparaitis yra sakęs, kad dar šį rudenį jis su šeima paliks Švediją ir apsigyvens Majamyje.

Netrukus 40-ąjį jubiliejų švęsiantis sportininkas dabar su šypsena pasakoja, kaip prieš porą metų ėmėsi auklės vaidmens. „Trys vaikai namie, visi verkia, visi amžinai nepatenkinti. Aš duodu jiems ledų, tada saldainių, o jie netrukus vėl prašo ledų. Iš pradžių tie riksmai ir reikalavimai labai nervino, juk visą gyvenimą buvau sportininkas, laikiausi griežto režimo, o čia... Tačiau pamažu išmokau susikalbėti su saviškiais ir šiandien džiaugiuosi su jais praleidžiamomis valandomis“, – pasakos Darius Kasparaitis.

Netikėtai atviras sporto įžymybės interviu apie sportą, pinigus, moteris ir meilę – spalio 9-ąją, 20.00 val. gyvenimo būdo laidoje „Gyvenimas yra gražus“ per TV3.

Žmonės.lt

Naujausi straipsniai