Dariaus Songailos žmona Gintarė Songailė pagimdė trečią vaiką: berniuką pavadino Vėju

Darius Songaila ir Gintarė Sabeckaitė / Žmonės.lt nuotr.
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2016-12-14 21:00
„Žalgirio“ krepšinio klubo treneris Darius Songaila ir jo žmona Gintarė Songailė sulaukė šeimos pagausėjimo: porai gimė berniukas, praneša 15min.

Dvynukus Herkų ir Jorį auginantys Songailos sūpuoja trečią jųdviejų vaiką.

15min žiniomis, trečiadienio vakarą Kauno klinikose jiems gimė 3055 g svorio ir 49 cm ūgio sūnus.

„Mooza” nuotr.
„Mooza” nuotr.

Laimingi tėvai berniukui išrinko lietuvišką Vėjo vardą.

Ketvirtadienio rytą Gintarė ir savo draugams feisbuke pranešė apie gimusį trečią sūnų.

„Vėjas – baltų mitologijoje yra visatos kūrėjas, antgamtinė būtybė su sparnais ar esantis paukščio pavidalo. Jis žino visus oro, žemės ir dangaus kelius, laikomas viską žinančiu ir visagaliu. Iš Vėjo gimsta visata ir gyvūnai. Jam buvo aukojamos aukos, ypač per žiemos solsticijas, pastatant ant lango avižinio kisieliaus. Vėjas su milžinais saugo dausas, kurios esančios ant aukšto kalno, tarp dviejų upių“, – apie vardo Vėjas pasirinkimą rašė Gintarė.

Žinia apie G.Songailės nėštumą nuaidėjo liepos pabaigoje. 15min G.Songailė sakė, kad trečias vaikelis jos ir Dariaus šeimoje – labai lauktas.

Darius ir Gintarė jau augina dar du vaikus – dvynius Herkų ir Jorį. Iš pirmosios santuokos D.Songaila taip pat augina ir dukrą Meilę.

Esu nekart sakiusi, kad auginti vaikus sunku vienišai mamai, kuri gauna socialinę pašalpą, bet ne man.

Anksčiau 15min kalbinta G.Songailė tikino visai nebijanti tapti daugiavaike mama: „Kai tau 25-eri, gali kurti verslą, auginti tris vaikus, statyti namus ir dar daug ką daryti. Turiu labai daug energijos ir vidinės motyvacijos. Esu nekart sakiusi, kad auginti vaikus sunku vienišai mamai, kuri gauna socialinę pašalpą, bet ne man. Turint tokią pagalbą, tokį gerą vyrą šalia, tėvus... Iš tikrųjų tada viskas visai nesudėtinga, o vienas malonumas.“

Panašiai ji kalbėjo ir duodama interviu žurnalui „Žmonės“: „Galėtume užauginti ne vieną vaiką, o keturis ar penkis. Mes sau tai galime leisti, nes turime tam visas galimybes: gražius namus, galime suteikti gerą išsilavinimą, vežtis atostogų, perduoti šeimos tradicijas, diegti tautiškumą. Sveiki ir laimingi vaikai ir yra tikrasis gyvenimo džiaugsmas.“

Anksčiau paklausta apie nėštumą ir galimus jo vargus ji sakė neturinti kuo skųstis: „Man nebūna sunkių nėštumų ir net nesuprantu, ką tai reiškia.“

TAIP PAT SKAITYKITE: Per gandrines Gintarei Songailei bičiulės suvėrė originalią apyrankę

Susituokė 2015-aisiais

D.Songaila ir G.Sabeckaitė susipažino 2012-ųjų vasarą, naktiniame klube. Iki vestuvių jie draugavo bene trejus metus.

D.Songaila mylimajai pasipiršo 2014-aisiais. Tada pora apie sužadėtuves nutarė nedaugžodžiauti – ypatingą akimirką pasiliko vien savo žinioje.

2015-ųjų pradžioje, vasarį, G.Sabeckaitės ir D.Songailos šeima pagausėjo – porai gimė dvynukai: sūnūs Joris ir Herkus.

O 2015-ųjų vasarą pora iškėlė prabangias vestuves Pažaislyje.

Žmonės.lt

Naujausi straipsniai