Darbą pradeda nauja žurnalo „Laima“ vyriausioji redaktorė

Asta Lipštaitė / Asmeninio archyvo nuotr.
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2017-12-07 15:56
Darbą nuo gruodžio 7 dienos pradeda žurnalo „Laima“ vyriausioji redaktorė Asta Lipštaitė. Ji keičia žurnalui „Žmonės“ vadovaujančią Gitaną Bukauskienę.

„Ateiti dirbti į vieną labiausiai skaitomų žurnalų – ir įdomus iššūkis, ir didelė atsakomybė, – sako A. Lipštaitė. – Beveik du dešimtmečius „Laimai“ vadovavusi Gitana Bukauskienė ir jos suburta laiko patikrinta profesionalų komanda aukštai iškėlė kartelę, žurnalas augo ir keitėsi, atspindėdamas laikmetį bei skaitytojų poreikius. Su dabartine „Laimos“ kūrybine komanda ir toliau kursime įdomų, patrauklų turinį ir, tikiuosi, auginsime dar didesnę šio žurnalo skaitytojų auditoriją.“

Ir naujoji redaktorė A. Lipštaitė, ir G. Bukauskienė patikina, kad leidinio kryptis nesikeis. „Užtikrinu, kad „Laimos“ skaitytojos nieko nepraras, o žurnalą ir toliau kurs profesionalų komanda. Tikiu, kad „Laima“ išliks verta savo stilingų, kosmopolitiškų, drąsių, gerai nusiteikusių skaitytojų“, – sako G. Bukauskienė.

Organizatorių nuotr.
Organizatorių nuotr.

Asta Lipštaitė nuo 2017-ųjų sausio buvo žurnalo „L’Officiel Mada“ vykdomoji redaktorė. G. Bukauskienė nuo š. m. lapkričio vidurio yra pramogų savaitraščio „Žmonės“ vyriausioji redaktorė.

Elaima.lt

Naujausi straipsniai