Dar vienos karališkos vestuvės: pora susituoks per Meghan Markle ir princo Harry vestuvių metines

Gabriella Windsor ir Thomas Kingstonas bei Meghan Markle su princu Harry / „Scanpix“ nuotr.
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2019-04-26 09:43
Švento Jurgio koplyčioje numatomos dar vienos karališkos vestuvės. Būtent čia meilės įžadus prieš Dievą duos ir ledi Gabriella Windsor su savo išrinktuoju Thomu Kingstonu.

Ledi Gabriella Windsor ir Thomas Kingstonas paseks princo Harry ir Meghan Markle bei princesės Eugenie ir Jacko Brooksbanko pavyzdžiu. Jie taip pat tuoksis Šv. Jurgio koplyčioje, kuri tapo karališkųjų tuoktuvių šventykla.

Panašu, kad trečiasis gegužės savaitgalis yra itin populiari vestuvių data. Jau visai netrukus, gegužės 18-ąją prie altoriaus žengs ir Gabriella su Thomu. Prieš metus, gegužės 19-ąją, tuokėsi ir Sasekso hercogienė Meghan Markle su princu Harry. 

Princo Harry ir Meghan Markle vestuvių akimirkos / „Scanpix“ nuotr.
Princo Harry ir Meghan Markle vestuvių akimirkos / „Scanpix“ nuotr.

Taip pat kaip ir Sasekso hercogai, ledi Gabriella su savo būsimu vyru vestuvių priėmimo ceremoniją organizuos Frogmoro rezidencijoje. Tik šį kartą vakarėlis po vestuvių numatomas perpiet, o ne vakare. Tikriausiai dėl to, kad netrukus gims Meghan ir Harry pirmagimis, o Sasekso hercogai jau gyvena savo naujuose namuose – Frogmoro kotedže.

„Tai bus privačios vestuvės. Tik draugams ir šeimai“, – praneša porai artimas šaltinis iš Bakingemo rūmų. „Neplanuojamas joks pasivažinėjimas karieta ir tikriausiai medija turės tik minimalų priėjimą prie šios ceremonijos. Pora paviešins kelias nuotraukas iš vestuvių vakarėlio ir keletą tokių, kuriose bus matyti, kai jie išeina iš Šv. Jurgio koplyčios.“

Gabriella Windsor ir Thomas Kingstonas / „Scanpix“ nuotr.
Gabriella Windsor ir Thomas Kingstonas / „Scanpix“ nuotr.

Oficialiame rūmų pranešime pora pristatoma taip: „Ledi Gabriella (žinoma, kaip Ella) – kompanijos „Branding Latin America“ direktorė. Taip pat ji rašytoja, dirbanti su leidiniu „The London Magazine“. Ponas Kingstonas – domisi pasienio rinkos investicijomis ir yra „Devonport Capital“ kompanijos galva.“

Žmonės.lt

Naujausi straipsniai