Dar vienos karališkos vestuvės: Italijoje ištekėjo antroji Lichtenšteino princesė Marie Astrid

Marie Astrid vestuvių akimirka / „Scanpix“ nuotr.
Šaltinis: Žmonės
AA

Rugsėjo 4-ąją įvyko nuostabi vestuvių šventė – bažnytinėje ceremonijoje susituokė Lichtenšteino princesė Maria Anunciata ir verslininkas, kompanijos „Pillo Health“ įkūrėjas Emanuele’is Musini, o štai rugsėjo pabaigą savo meilės šventei pasirinko jos sesuo, princesė Marie Astrid.

Kaip rašo Tatler.com, antroji Liuksemburgo princesės Margaretos ir Lichtenšteino princo Nikolauso dukra, 34-erių metų Lichtenšteino princesė Marie Astrid ir jos išrinktasis, 36-erių amerikietis Ralphas Worthingtonas susituokė Italijoje, vėlyvosios gotikos stiliaus Orbetello katedroje Kapalbio mieste, Toskanoje.

34-erių princesė Marie Astrid pasipuošė įspūdinga balta siuvinėta suknele su žeme besitęsiančiu šleifu ir dekoratyvine XIX a. „Kinsky Honeysuckle“ diadema, sudaryta iš žvilgančių sausmedžio motyvų deimantų, sidabro ir aukso.

Marie Astrid vestuvių akimirka / „Scanpix“ nuotr.

Ceremonijoje dalyvavo aukšto lygio svečiai, tarp kurių – princesė Alessandra ir Hanoverio princas Christianas, Hanoverio princesė Ekaterina, Heseno princesė Mafalda ir kiti.

Sesers vestuvėse  be jokios abejonės dalyvavo ir Marie Astrid sesuo, Lichtenšteino princesė Maria Anunciata, kuri pasipuošė stulbinančia ilga spalvos suknele.

Pora susituokė baltais žiedais išpuoštoje Orbetello katedroje, o juos lydėjo būrys baltais drabužėliais ir baltomis gėlėmis papuoštų vaikų.

Marie Astrid vestuvių akimirka / „Scanpix“ nuotr.
Lichtenšteino princesės Marie Astrid vestuvės (21 nuotr.)
+15
Skaitykite daugiau