Antro anūko sulaukusi Hillary Clinton paviešino jo nuotrauką

Hillary ir Billas Clintonai su anūku Aidanu / „Twitter“ nuotr.
Šaltinis: Žmonės.lt
AA

JAV prezidente siekianti tapti Hillary Clinton (68 m.) ir jos vyras, buvęs JAV prezidentas Billas Clintonas (69 m.) praėjusį savaitgalį sulaukė dar vieno anūko – jų vienturtė dukra Chelsea Clinton (36 m.) pagimdė sūnų.

Chelsea Clinton ir jos vyras finansininkas Marcas Mezvinsky sūnaus susilaukė šeštadienį – berniukui išrinktas Aidano vardas.

Jau kitą dieną, kuomet JAV buvo švenčiama Tėvo diena, tiek Chelsea, tiek abu jos tėvai socialiniuose tinkluose paviešino skirtingas nuotraukas su naujagimiu berniuku.

Pirmoji tai padarė pati Chelsea – sekmadienio popietę jos „Twitter“ paskyroje pasirodė nuotrauka iš ligoninės, kurioje ji su vyru įamžinti kartu su ką tik gimusiu sūneliu.

Nuotrauką papildė toks prierašas: „Šeštadienį 19.41 val. mūsų šeima ir širdys išsiplėtė su Aidano gimimu. Mes esame palaiminti“.

Visai netrukus, po vos šešių minučių, savo „Twitter“ paskyroje nuotrauka su ką tik gimusiu anūku pasidalijo ir Hillary Clinton.

„Koks džiaugsmas būti su mūsų naujuoju anūku, Aidanu. Tokie dėkingi“, – prie nuotraukos rašė politikė, siekianti tapti pirmąja moterimi JAV prezidento poste.

Dar po kelių minučių nuotrauka su Aidanu pasirodė ir Billo Clintono „Twitter“ paskyroje, joje buvęs JAV prezidentas pozuoja kartu su anūku bei žentu.

„Aidanas šią Tėvo dieną du tėčius padarė labai laimingus. Hillary ir aš labai džiaugiamės už Marcą ir Chelsea!“, – rašė Billas Clintonas.

Žmonės.lt primena, kad 2010-aisiais susituokę Chelsea Clinton ir Marcas Mezvinsky taip pat augina dukrą Charlotte, kuriai rugsėjį sueis dveji metai.

Skaitykite daugiau