Dar vienas ypatingas susitikimas: princas Charlesas aplankė jauniausią anūką Archie

Princas Charlesas, Sasekso hercogai su mažyliu Archie / „Scanpix“ nuotr.
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2019-05-17 21:09
Princas Charlesas pagaliau pamatė savo ketvirtąjį ir jauniausiąjį anūką Archie. Vos prieš kelias savaites Sasekso hercogienei Meghan Markle ir princui Harry gimęs sūnus vis dar pažindinasi su artimiausiais šeimos nariais.

Nors Archie Harrison Mountbatten-Windsor pasaulį išvydo gegužės 6-ąją, princas Charlesas savo anūką aplankė tik trečiadienio popietę. Britų karališkosios šeimos atstovas spaudai „Harper‘s Bazaar“ patvirtino, jog senelis nuvyko į Frogmoro kotedžą pasisveikinti su mažuoju Archie.

Princas Charlesas su žmona, hercogiene Camilla buvo išvykę karališko vizitą į Berlyną. Tad vos grįžę ir suskubo aplankyti mažiausiąjį šeimos narį. Prieš keletą dienų Frogmore apsilankė ir Kembridžo hercogienė Catherine Middleton su vyru, princu Williamu.

Catherine Middleton ir princas Williamas/Vida Press nuotr.
Catherine Middleton ir princas Williamas/Vida Press nuotr.

Vos gimusį Archie Catherine ir Williamas sveikino ir duodami interviu televizijai metu.

„Didžiuojuosi bei sveikinu savo brolį atvykus į pasaulį, kuriame amžinai trūksta miego“, – tuomet juokėsi Williamas.

„Tai toks ypatingas laikas. Charlotte su Louisu jau atšventė savo gimtadienius ir galiu drąsiai teigti, jog susilaukti vaikelio pavasarį yra be galo gera“, – vyrui su šypsena veide antrino Catherine.

Viena pirmųjų su aštuntuoju savo proanūkiu susipažino karalienė Elizabeth II. Šiame ypatingame susitikime taip pat dalyvavo princas Philipas bei Meghan Markle mama Doria Ragland, šiuo metu viešinti Didžiojoje Britanijoje.

Pristatydami sūnų pora neslėpė jaudulio.

„Jis labai ramus. Tai tarsi sapnas, – kalbėjo Meghan Markle. – Nuostabus jausmas“.

Princas Harry šypsodamasis tikino, kad tėvystė yra fantastiškas dalykas. Ypatingą pažinties akimirką užfiksavo fotografas Chrisas Allerton'as.

„Dar tik kelios dienos, kai esame kartu, bet esame beprotiškai laimingi turėdami šį džiaugsmo paketą,“ – kalbėjo princas Harry.

Kaip skelbia britų žiniasklaida, berniukas gimė gegužės 6 dieną 5 val. 26 min. (Anglijos laiku). Kūdikis svėrė 3,260 kg. Anot spaudos, gimdymas praėjo sklandžiai. Meghan ir naujagimis jaučiasi puikiai. Gimdyme dalyvavo ir princas Harry, kuris kalbėdamas su žiniasklaida neslėpė susijaudinimo ir dėkojo visiems už palaikymą ir meilę.

Penktadienį atskleista ir kur gimė mažylis. Meghan ir Harry sūnus gimė Londone centre įsikūrusioje privačioje Portlando ligoninėje. Tai atskleista Archie gimimo liudijime, kuris išplatintas spaudoje. Meghan, Sasekso hercogienė, šiame gimimo liudijime yra įvardijama Jungtinės Karalystės princese. Taip pat visų trijų vaikų liudijimuose įvardijama ir Kembridžo hercogienė Catherine Middleton.

Naujienos, kad Sasekso hercogai taps tėvais paskelbtos spalio 15-ąją. Džiugią žinią, kaip ir berniuko vardą, pranešė oficialus Kensingtono rūmų puslapis.

Nors princas Harry yra kuo tikriausias princas – jo palikuoniui bus skirtas visai kitoks titulas. Kadangi po gegužę įvykusių karališkųjų vestuvių M. Marke ir princas Harry buvo tituluoti Sasekso hercogais – jų atžala tapo lordu.

M. Markle ir princo Harry vaikas jau yra septintoje vietoje į sostą. Tuo tarpu princas Harry – šeštoje.

Žmonės.lt

Naujausi straipsniai