Dar viena šventinė meilės istorija: susižadėjo atlikėja Marija Grabštaitė

Marija Grabštaitė / Asmeninio archyvo nuotr.
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2020-12-25 15:38
Pirmąją Kalėdų dieną atlikėja Marija Grabštaitė paskelbė džiugią žinią – jai pasipiršo ilgametis draugas Lukas.

Šią žinią Marija Grabštaitė paskelbė socialiniame tinkle „Instagram“. Mergina pasidalijo nuotraukomis, kuriose jos ranką puošia sužadėtuvių žiedas.

„Taip! Love you since XVI“, – po nuotrauka rašė Marija, užmindama mįslę apie ilgą laiką trunkančią meilės istoriją. 

Žinoma mergina savo asmeninį gyvenimą slepia po devyniais užraktais, todėl dar nėra viešai atskleidusi daugiau detalių apie savo širdies draugą Luką.

Portalui Žmonės.lt susisiekus su Marija, ji atskleidė, kad jų draugystė iš tiesų prasidėjo dar prieš dešimt metų.  „Tai buvo pirmoji meilė, tuo metu mums buvo 16-ka. Nors teko išsiskirti, kadangi tuo metu dar buvome jauni ir nepatyrę, dabar kartu esame jau pusantrų metų“, – portalui komentavo atlikėja.

M.Grabštaitė atskleidė, kad nors sužadėtuvės Kalėdų rytą jai buvo netikėtos, vis dėlto ji jaučiasi pasiruošusi, kadangi apie bendrą gyvenimą kartu su širdies draugu buvo užsiminta ne kartą.

„Jaučiamės tam pasiruošę ir esame labai laimingi. Šiuo metu abu priimame artimųjų sveikinimus su džiaugsmo ašaromis“, – pridūrė ji.

Primename, kad 2020 metų šventes vainikavo dar vienos sužadėtuvės. Šventą Kūčių vakarą populiariausiai Lietuvos nuomonės formuotojai Karolinai Meschino pasipiršo trepo muzikos atlikėjas Dominykas Ježerys-OG.

Naujausi straipsniai