DAR pristato naują dainą ir klipą: „Palaikykime vieni kitus ir Lietuvoje gyventi bus geriau“

Grupė DAR / Asmenininio albumo nuotr.
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2018-02-15 15:25
Grupė dar pristato naują dainą „Lietuva“ ir vaizdo klipą, kuriame įamžinta ir daugiau žinomų atlikėjų. Kai kurie ryžosi filmuotis ir su atžalomis. Kaip pasakoja grupės prodiuseris Arvydas Martinėnas-Vudis, kūrinys skirtas Lietuvos valstybės atkūrimo 100-mečiui. DAR nariai tikisi, kad naujoji jų daina suvienys ir bus dainuojama svarbiausių švenčių metu.

„Naują kūrinį pristatome tikėdamiesi įtraukti kuo daugiau žmonių, kad jie prisidėtų prie mūsų ir kartu sudainuotų šią dainą visai Lietuvai. Manome, kad kaip tik Lietuvos valstybės atkūrimo šimtmečio proga tokią dainą ir reiktų pristatyti“, – kalba Arvydas Martinėnas-Vudis.

Grupės DAR nariai socialinio tinklo paskyroje kvietė visus norinčius pakliūti į „Lietuva“ vaizdo klipą siųsti savo nufilmuotus vaizdelius ir tokiu būdu prisidėti bei įsiamžinti klipe.

„Būkime draugiški vieni kitiems, palaikykime vieni kitus ir visiems Lietuvoje gyventi bus daug geriau. Būtent tokią žinutę siunčiame šiuo kūriniu“, – pasakoja DAR lyderis.

Pasiruošimas, garso įrašai, vaizdo įrašo montažas užtruko apie porą mėnesių, galutinis vaizdo įrašas, kaip pasakojo pats Vudis, šviežutėlis, mat paskutinių atsiųstų vaizdelių grupės nariai sulaukė tik antradienį.

Tiesa, grupės DAR nariai Lietuvos valstybės atkūrimo 100-metį minės koncertuodami Tauragėje, Pilies aikštėje.

„Lietuva“ radijo stotis pasieks netrukus.

Žmonės.lt

Naujausi straipsniai