Dar nežinojote vaikų intelekto lavinimo centro „Brain Gym“? Žinomi žmonės su atžalomis atšventė jo gimtadienį

Intelekto lavinimo centro „Brain Gym“ dvejų metų gimtadienio akimirkos / Organizatorių nuotr.
Šaltinis: Žmonės.lt
AA

Intelekto lavinimo centro „Brain Gym“ dvejų metų gimtadienio šventė į Vilniaus centre esantį  restoraną „The Gallery“ suviliojo ir žymius šalies žmones su savo atžalomis.

Išskirtinių drabužių „GoMante“ kūrėja Vidmantė Martikonytė-Medišauskienė su sūnumi Mantvydu, Lietuvos banko Bankininkystės tarnybos direktorius Mindaugas Vaičiulis su žmona Donata ir sūnumi Vyteniu ir kiti vakaro dalyviai susižavėję ne tik stebėjo iliuzionisto Manto Wizard triukus, bet ir bandė juos atkartoti.

Intelekto lavinimo centro „Brain Gym“ dvejų metų gimtadienio akimirkos / Organizatorių nuotr.

Unikalią amerikiečių mokslininkų sukurtą programą „BrainRx“ į Lietuvą atvežė verslininkas Andrejus Klassen, su žmona Ingrida auginantis 4 vaikus. Jis ieškojo galimybių, kaip lavinti savo vaikų protinius gebėjimus. Tačiau arčiausiai Lietuvos ši analogų neturinti programa, stiprinanti visas 7 pagrindines kognityvines sritis, atsakingas už smegenų veiklą bei mąstymą, buvo prieinama tik Londone.

Keliskart per savaitę ten skraidyti su vaikais į užsiėmimus buvo misija neįmanoma. Taip ir kilo idėja verslininkui šią programą atvežti į Lietuvą pačiam. Stengėsi dėl savo vaikų, tačiau padeda ir kitiems: programos rezultatai ir plėtra stulbinanti: per 2 metus jau atidaryti net 3 centrai - Vilniuje, Klaipėdoje ir Kaune.

Intelekto lavinimo centro „Brain Gym“ dvejų metų gimtadienio akimirkos / Organizatorių nuotr.

„Jei jūsų vaikui sunkiai sekasi susikaupti per pamokas, spręsti matematikos uždavinius, išmokti mintinai eilėraštį ar suprasti fizikos dėsnius, jam praverstų moksliškai pagrįsta smegenų „treniruotė“. Svarbiausia – laiku rasti priežastį, kodėl jūsų vaikui sunkiai sekasi ir ją pašalinti. Tuomet sutaupysite ir daug brangaus laiko, ir pinigų, nes rezultatai bus pasiekti keliskart greičiau ir efektyviau”, - patarimais dalijosi intelekto lavinimo centro „Brain Gym“ direktorė Domantė Padleckaitė.

Ji pataria tėvams pinigus į vaiko ugdymą investuoti tikslingai, pirmiau išsiaiškinti priežastis, o tik paskui kreiptis į korepetitorius, jeigu dar prireiks.

Intelekto lavinimo centro „Brain Gym“ dvejų metų gimtadienio akimirkos (7 nuotr.)
+1

Skaitykite daugiau