Dar daugiau sudaužytų „Peugeot“ automobilių komedijoje „Taksi 5“

„Taksi 5“ / Filmo nuotr.
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2018-03-26 08:17
Nors nuo pirmojo, jau kultiniu tapusio „Taksi“ filmo praėjo 20 metų, žymiojo Luko Besono užsukta frančizė vis dar sėkmingai gyvuoja ir į didžiuosius kino ekranus atveža jau penktąjį filmą – „Taksi 5“ (orig. „Taxi 5“).

Kaip ir galima tikėtis, naujausiame filme pagrindiniuose išvysime jau klasika tapusį „Peugeot“ ekipažą – nemokantį vairuoti policininką bei profesionalų taksi vairuotoją. Tačiau žiūrovų laukia vienas didžiulis pokytis.

Nors frančizėje lieka kai kurie ankstesnių filmų aktoriai, taksi vairuotoją Danielį bei policininką Emilijaną vaidinę aktoriai Samy Naceri ir Fredericas Diefenthalis penktoje dalyje nepasirodys.

Šįkart veiksmo centre atsidurs visiškai nauji herojai – bebaimis policininkas ir tikras virtuozas Silvenas (akt. Franckas Gastambide'as), kuris kartu su Danielio sūnėnu Edžiu (akt. Malikas Bentalha) mėgins suderinti išskirtinius vairavimo įgūdžius su Paryžiaus policininko ženkleliu.

Filmo nuotr.
Filmo nuotr.
Filmo nuotr.
Filmo nuotr.

Filme išvysime vieną iš gerai pažystamų frančizės veidų, aktorių Bernard'ą Farcy. Ir nors jo personažas, policijos komisaras Žeraras Žiberas pakilo karjeros laiptais ir tapo Marselio meru, būtent Žerarui priklauso idėja sugražinti prancūzišku greičio etalonu tapusį baltąjį „Peugeot“ automobilį atgal į gatves, kad naujieji herojai padėtų sutramdyti juvelyrikos salonus įžūliai apiplėšinėjančių, galingais „Ferrari“ automobiliais besinaudojančių, italų vagių šutvę.

Be naujų veidų, naujausiame serijos filme kino gerbėjai gali tikėtis išvysti tai, dėl ko ir pamėgo šią frančizę – policininkus, darančius juokingus dalykus, dažniausiai sunaikindami savo „Peugeot“ ar „Citroen“ į civilių ar net vieni į kitų automobilius.

Žmonės.lt

Naujausi straipsniai