„Dapa Deep“ kartu su vokaliste „Monee“ gerbėjams dovanos gyvą pasirodymą

Dapa Deep ir Monee/Organizatorių nuotr.
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2020-05-29 13:23
„Dapa Deep“ pseudonimu pasivadinęs Darius Beinoravičius itin gerai žinomas diskžokėjus, elektroninės šokių muzikos srityje. Atlikėjas per septynis savo gyvavimo metus subūrė nemažą ratą gerbėjų tiek Lietuvoje, tiek už jos ribų.

Nors tautiečiai turėtų palaikyti savo šalies žmones, taip toli gražu nėra. Kaip teigia Darius, užsienio publika kur kas geresnė nei Lietuvos.

„Iš Lietuvos publikos sulaukiame mažai palaikymo, gal dėl to, kad lietuviai neklauso tokios stilistikos muzikos. Kiti net nežino, į kokį vakarėlį ateina. Groji, kažkas prieina ir sako užleisk tokią dainą, o ten vyksta tavo koncertas. Liūdnoka, tačiau grodami su Monika stengiamės daryti daugiau coverių, kad užvestumėme klausytojus“, – teigia D. Beinoravičius

Dapa Deep ir Monee/Organizatorių nuotr.
Dapa Deep ir Monee/Organizatorių nuotr.

Slapyvardžiu „Monee“ pasivadinusi Monika Mėčiūtė – jauna, charizmatiška, itin talentinga atlikėja, dalyvavusi didžiausiuose Lietuvos projektuose. Ir nors dainininkei puikiai sekėsi vienai, netikėtas vakaras pakoregavo jos muzikinį kelią. Prieš aštuonerius metus, šiuo metu sėkmingai muzikuojantis duetas nesitikėjo, kad susitikę neišsiskirs.

„Viskas prasidėjo nuo to, kad susitikome karaoke vakarėlyje, kur Monika atėjo padainuoti. Išgirdęs jos tembrą, susižavėjau ir pasiūlau kartu koncertuoti. Abu esame iš Žemaitijos. Nuo pat pažinties pradžios nebuvome sustabdę savo muzikavimo kartu“, – prisimena Darius

Dapa Deep ir Monee/Organizatorių nuotr.
Dapa Deep ir Monee/Organizatorių nuotr.

Abu jaunus žmones džiugina viskas, ką jie šiuo metu veikia, tačiau prisipažįsta, kad turi dar neįgyvendintų svajonių. „Didžiausias mano lūkestis būtų išleisti savo albumą, bent jau keturių dainų. Tai pat norėčiau pradėti daugiau kurti pati. Ir žinoma, būtų nuostabu išlįsti iš Lietuvos, išvykti į užsienį ir ten pasirožius tapti žinoma. Svarbu garsiai svajoti, juk svajonės pildosi“, – su šypsena veide pasakoja atlikėja M. Mėčiūtė

„Nuo vaikystės turėjau norą groti savo muziką ir keliauti. Apkeliauti kuo daugiau pasaulio vietų, ne tam, kad uždirbti, o tam, kad daugiau pamatyti bei pagroti būtent šios muzikos fanams“, – priduria atlikėjas D. Beinoravičius.

Dapa Deep ir Monee/Organizatorių nuotr.
Dapa Deep ir Monee/Organizatorių nuotr.

„Dapa Deep“ kartu su „Monee“ TV žiūrovams surengs nepamirštamą pasirodymą. Pamatykite ir išgirskite jau šį penktadienio vakarą, 22 val. laidoje „DJ Klubas“ tik per naująjį kanalą 2TV.

Temos:
Muzika

Naujausi straipsniai