Danijos princesė Marie neigia Lietuvoje pasidariusi krūtų didinimo operaciją

Danijos princesė Marie ir princas Joachimas / „Scanpix“ nuotr.
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2015-10-15 10:15
Danijos bulvarinis žurnalas „Her & Nu“ paskelbė, kad princesė Marie (39 m.) Kaune slapta pasidarė krūtų didinimo operaciją. Danijos karališkieji rūmai šią informaciją neigia, rašo dailymail.co.uk.

Žurnalas rašo, kad Danijos princesė Marie vienoje Lietuvos plastinės chirurgijos klinikoje 2014-ųjų birželį pasididino krūtis, ir po operacijos tą pačią dieną išsiregistravo iš klinikos.

„Her & Nu“ redaktorius pripažįsta, kad paneigimą išspausdino vien dėl to, kad negali išduoti savo šaltinio – vieno klinikos darbuotojo

Paprastai nekreipiantys dėmesio į žiniasklaidoje pasirodančius gandus šįkart Danijos princesė Marie ir jos vyras princas Joachimas (46 m.) oficialiai paneigė šią informaciją ir žurnalas sutiko kitame numeryje išspausdinti savo publikacijos paneigimą.

„Straipsnyje, kuriame mes rašėme, kad Princesė Marie vieną praėjusių metų birželio šeštadienį lankėsi klinikoje Kauno mieste Lietuvoje, kur princesė „pasidarė krūtų didinimo operaciją“, pateikta informacija buvo netiesa“, – rašoma „Her & Nu“ paneigime.

„Scanpix“/„SIPA“ nuotr.
„Scanpix“/„SIPA“ nuotr.

Vis tik „Her & Nu“ redaktorius pripažįsta, kad paneigimą išspausdino vien dėl to, kad negali išduoti savo šaltinio – vieno klinikos darbuotojo.

Paryžiuje gimusi ir Šveicarijoje bei JAV išsilavinimą įgijusi Marie Cavallier už Danijos princo Joachimo ištekėjo 2008-aisiais, jam ši santuoka – antroji. Pora augina du vaikus – princą Hendriką (6 m.) ir princesę Atheną (3 m.).

„Scanpix“/„SIPA“ nuotr.
„Scanpix“/„SIPA“ nuotr.
Žmonės.lt

Naujausi straipsniai