Danijos premjerei teko trečią kartą nukelti suplanuotą vestuvių datą

Mette Frederiksen ir Bo Tengbergas / Scanpix nuotr.
Autorius: Žmonės.lt, BNS
Publikuota: 2020-06-26 01:08
Danijos ministrė pirmininkė Mette Frederiksen manė, kad pagaliau išrinko datą savo vestuvėms, tačiau dabar turės ją nukelti jau trečią kartą.

COVID-19 pandemija pakeitė daugelio žmonių vestuvių planų ir pasauliniai lyderiai nėra išimtis. Tiesa, atidėti vestuves trečiąjį kartą Mette Frederiksen priversta jau ne dėl pandemijos, o dėl ES viršūnių susitikimo.

„Labai nekantrauju, kada galėsiu ištekėti už to fantastiško vyro“, – „Facebook“ įraše parašė M.Frederiksen, įdėjusi nuotrauką, kurioje ji su savo sužadėtiniu Bo Tengbergu.

„Visgi akivaizdu, kad tai nebus taip lengva, o dabar Briuselyje šaukiamas Tarybos posėdis, kuris vyks būtent tą liepos šeštadienį, kai mes planavome tuoktis, – parašė M.Frederiksen. – Aš turiu atlikti savo pareigas ir rūpintis Danijos interesais. Taigi mes turime dar kartą pakeisti planus.“

„Netrukus galėsime susituokti. Nekantrauju, kada ištarsiu „taip“ Bo (kuris, laimei, yra labai kantrus)“, – atviravo ministrė pirmininkė.

Jeg glæder mig så meget til at blive gift med den her fantastiske mand. Men helt let skal det åbenbart ikke være, og nu...

Posted by Mette Frederiksen on 2020 m. birželio 25 d., ketvirtadienis

Neeilinį Europos Vadovų Tarybos susitikimą, kuris vyks Briuselyje liepos 17–18 dienomis ir kuriame dalyvaus 27 valstybių narių vadovai, buvo nuspręsta sušaukti praėjusią savaitę vykusio virtualaus susitikimo metu.

Tai bus pirmasis viršūnių susitikimas, kuriame fiziškai dalyvaus valstybių vadovai, nuo tada, kai prieš keletą mėnesių prasidėjo koronaviruso pandemija.

Susitikimo metu vadovai aptars atkūrimo planą reaguojant į COVID-19 krizę bei naują ES biudžetą.

Naujienų agentūros BNS informaciją atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško UAB „BNS“ sutikimo draudžiama.
Temos:
Aktualu Danija

Naujausi straipsniai