Bakalauro diplomą gavusią Justiną Stambrauskaitę sveikino širdies draugas Danielius Bunkus

Justina Stambrauskaitė / Luko Balandžio/Žmonės.lt nuotr.
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2015-02-20 12:13
Verslininko Danieliaus Bunkaus (38) mylimoji Justina Stambrauskaitė (22) penktadienį pasitiko šventiškai. ISM Vadybos ir ekonomikos universitete jai įteiktas bakalauro diplomas.

 

Mergina po 3,5 metų studijų galiausiai savo rankose laikė aukštąjį išsilavinimą patvirtinantį diplomą. Justina studijavo anglų kalba, ji mokėsi tarptautinio verslo ir komunikacijos.

Pasveikinti absolventės į Vilniaus senamiestyje esančius universiteto rūmus atvyko jos šeimos nariai, artimiausi draugai. Pasidžiaugti jos sėkme progos nepraleido ir D.Bunkus. Į diplomų teikimo ceremoniją jis atvyko nešinas gėlių puokšte.

Luko Balandžio/Žmonės.lt nuotr.
Luko Balandžio/Žmonės.lt nuotr.

Mergina neslepia, kad studijos pareikalavo daug pastangų, mokytis tekdavo ir naktimis. Pasak Justinos, buvo momentų, kai viską norėjosi mesti, tačiau tokias atvejais ją ypač palaikė šeima ir mylimasis, ragindami nepasiduoti.

„Bakalauro darbą rašyti buvo labai sunku, bet Danielius labai palaikė, vis kartojo, kad sugebėsiu, parašysiu, apsiginsiu. Jei nebūtų jo ir artimųjų – būtų buvę kur kas sunkiau“, – Žmonės.lt sakė ji.

Dar studijuodama Justina įkūrė savo renginių organizavimo ir viešųjų ryšių įmonę „Event Help“. Šiandien ją galima dažnai sutikti pramogų pasaulio vakarėliuose, į kuriuos ji ateina ne kaip viešnia, o kaip organizatorė.

Luko Balandžio/Žmonės.lt nuotr.
Luko Balandžio/Žmonės.lt nuotr.

TAIP PAT SKAITYKITE:

Smokingu pasipuošęs Danielius Bunkus į kalėdinį vakarėlį atvyko su drauge Justina

Natalijos Bunkės fenomenas: kodėl ji puikiai sutaria su savo buvusių vyrų mylimosiomis?

Žmonės.lt

Naujausi straipsniai