Danielius Bunkus pasisakė apie mažametį savo sūnų televizijoje

Danielius Bunkus ir Natalija Bunkė su sūnumi Kristupu / Žmonės.lt fotomontažas
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2017-03-02 18:36
Kovo 2 dieną televizijos laidoje „Gero vakaro šou“ apsilankiusi dainininkė Natalija Bunkė atviravo apie buvusius vyrus, karjerą ir provokavo laidos vedėjus Mindaugą Stasiulį ir Justiną Jankevičių. Laidoje kartu su dainininke dalyvavo ir jos bei verslininko Danieliaus Bunkaus penkerių metų sūnus Kristupas. Iki šiol savo sūnaus N. Bunkė nuo viešumos neslėpė. Tiesa, jo tėvo nuomonės, ką jis apie tai mano ir ar pridera mažamečiui vaikui veltis į suaugusiųjų intrigas televizijoje, niekas neklausė. Šia tema pakalbintas Danielius buvo lakoniškas.
Gabijos Monikos Vainiutės nuotr.
Gabijos Monikos Vainiutės nuotr.

Vakaro metu kandžiu humoro jausmu pasižyminti Natalija vos įėjusi į studiją pasijuokė iš savęs, kad Bunkė ji – tik kol kas. Supraskite, neva garsi dainininkė intensyviai ieško trečio vyro. Vėliau pokalbis palietė tokias subtilias temas, kaip moters santykiai su kitais buvusiais vyrais (muzikos prodiuseriu Deivydu Zvonkumi ir krepšininku Vilmantu Diliu), jaunos verslininkų merginos ir grožio chirurgija.

Gabijos Monikos Vainiutės nuotr.
Gabijos Monikos Vainiutės nuotr.

Kalbinant Kristupą paaiškėjo, kad jo merginos idealas yra Viktorija. Laidos vedėjas M. Stasiulis preliminariai spėjo, kad vaikas kalba apie dabartinę savo tėčio sužadėtinę.

Gabijos Monikos Vainiutės nuotr.
Gabijos Monikos Vainiutės nuotr.

Žmonės.lt D. Bunkus patikino, kad per vieną pagrindinių šalies kalnalų transliuotos laidos jis nežiūrėjo. Paklausus Danieliaus, ką jis mano apie penkiametį vaiką, šalia kurio kalbama tokiomis temomis, tėvas atsisakė komentuoti plačiau, tačiau prisipažino, kad apie tai, ar Kristupas dalyvaus kokioje nors pramoginėje laidoje, jie sprendžia drauge su buvusia žmona: „Na, taip. Dažniausiai su Natalija tai aptariame."

Gabijos Monikos Vainiutės nuotr.
Gabijos Monikos Vainiutės nuotr.

2005 metais Natalija ištekėjo už Deivydo Zvonkaus ir tapo Natalija Zvonke. Po penkerių metų pora išsiskyrė. 2011-iais moteris antrąkart ištekėjo už verslininko Danieliaus Bunkaus, su kuriuo susilaukė sūnaus Kristupo. Po dviejų metų pora santuoką nutraukė. Šiuo metu D. Bunkus puoselėja šiltus jausmus savo sužadėtinei Viktorijai Siegel.

Žmonės.lt

Naujausi straipsniai