Danielius Bunkus mylimajai Viktorijai Siegel 22-ojo gimtadienio proga įteikė žiedą

Danielius Bunkus ir Viktorija Siegel / Luko Balandžio / 15min nuotr.
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2016-11-17 11:45
Verslininko Danieliaus Bunkaus (40) mylimoji, modelis Viktorija Siegel ketvirtadienį švenčia 22-ąjį gimtadienį. Savo šventę mergina kartu su D.Bunkumi pasitiko Barselonoje. Gimtadienio rytą ji sulaukė ir netikėtos mylimojo dovanos – prabangaus žiedo.

22-ąjį gimtadienį V.Siegel pasitiko Barselonoje, čia ji vieši drauge su savo mylimuoju D.Bunkumi. Gimtadienio rytą mergina savo „Instagram“ paskyroje pasidalijo nuotrauka, kurioje – D.Bunkaus jai įteikta dovana: prabangus žiedas ant bevardžio kairės rankos piršto.

„Su gimtadieniu mane!“ – greta nuotraukos angliškai rašė gražuolė. O gerbėjai netruko suklusti: ar tas žiedas – sužadėtuvių? Juk labai panašus.

Tačiau kad žiedas nėra sužadėtuvių, Žmonės.lt patikino Danielius Bunkus. „Čia yra gimtadienio žiedas. Tai – mūsų šventė, tiesiog gimtadienis“, – kalbėjo verslininkas, nenorėdamas plačiau komentuoti.

Luko Balandžio / 15min nuotr.
Luko Balandžio / 15min nuotr.

Jis kategoriškai neigė kalbas apie tai, kad pora galimai susižadėjo. „Nebandome nieko apgauti. Žiedas tikrai nėra sužadėtuvių. Čia – gimtadienio dovana. Kai bus sužadėtuvės, bus kitas žiedas“, – Žmonės.lt sakė D.Bunkus.

Primename, kad pats D.Bunkus spalio pabaigoje taip pat atšventė gimtadienį – jam suėjo 40. Šia proga verslininkas iškėlė puotą Vilniaus centre esančiame viešbutyje.

Žmonės.lt

Naujausi straipsniai