Danielis Radcliffe‘as prisipažino nemokėjęs elgtis per pasimatymus

Danielis Radcliffe'as / AFP/„Scanpix“ nuotr.
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2012-01-11 22:19
Galbūt šis vaikinas ir yra vienos populiariausių kino juostų žvaigždė, tačiau tai dar nereiškia, kad ir jis neturi trūkumų.

Filmų „Haris Poteris“ žvaigždė prisipažino be galo nemėgęs pasimatymų, nes jų metu jis nežinodavo, kaip elgtis, – praneša people.com.

Visa laimė, kad šiuo metu aktorius jau atrado savo meilę, tai – Rosie Coker, su kuria jis susipažino paskutiniojo filmo „Haris Poteris ir Mirties relikvijos. 2 dalis“ filmavimo aikštelėje.

„Aš labai nemėgdavau pasimatymų, nes per juos visada pasirodydavau gan prastai. Kai susitikinėjau su Rosie, aš net nežinojau, ką galiu ir ko negaliu daryti. Nežinojau, per kurį pasimatymą man reikėtų bandyti ją pabučiuoti“, – žurnalui „Parade“ prisipažino beveik dešimtmetį jaunąjį burtininką įkūnijęs garsusis aktorius.

„Kai galų gale nusprendžiau ją pabučiuoti, paskutinę minutę nepaprastai išsigandau ir galiausiai pabučiavau jai į kaklą, o tai antrajam pasimatymui juk pernelyg intymi vieta. Laimė, kad Rosie tai pasirodė juokinga“, – apie pirmųjų pasimatymų nesėkmes pasakoja D.Radcliffe‘as

22-ejų aktorius taip pat prisipažino manantis, kad žmonėms turėtų būti nelengva jį mylėti: „Kartais aš būnu išties geras vaikinais, tačiau būna ir tokių dienų, kai tampu tiesiog beviltišku. Aš pradedu be perstojo kalbėti apie mane sudominusius dalykus, pavyzdžiui, apie futbolą, arba pradedu keistai elgtis. Tačiau svarbiausia, kad Rosie vis tiek mane myli, jai nesvarbios tos mano keistenybės, kurių aš pats labai nekenčiu.“

15min.lt

Naujausi straipsniai