Danielis Radcliffe'as gaus savo vardo žvaigždę Holivudo šlovės alėjoje

Danielis Radcliffe'as / „Reuters“/„Scanpix“ nuotr.
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2014-06-20 09:38
Ketvirtadienį paskelbta, kad filmų apie Harį Poterį žvaigždė Danielis Radcliffe'as ir hito „Happy“ atlikėjas Pharrellas Williamsas yra tarp 30 įžymybių, kurios kitais metais gaus savo vardo žvaigždes Holivudo šlovės alėjoje.

Sąraše taip pat yra komikai Melissa McCarthy, Willas Ferrellas, Jimas Parsonsas ir Amy Poehler.

„Nauji atrinktieji atstovauja geriausiajai pramogų industrijos daliai ir bus puikus papildymas Šlovės alėjoje ir Holivudo bendruomenei, ir gerbėjams iš viso pasaulio, – sakė atrankos komiteto pirmininkė Maureen Schultz. – Laukiame, kol galėsime pasveikinti visus naujuosius savo pagerbtuosius viename populiariausių turistų traukos objektų Kalifornijoje“.

AFP/„Scanpix“ nuotr.
AFP/„Scanpix“ nuotr.

2015-ųjų metų Šlovės alėjos narius komitetas atrinko iš šimtų nominuotųjų; šiuos sprendimus ratifikavo Holivudo prekybos rūmai.

Pagal taisykles, pagerbtieji turi paskirti laiką per penkerius metus savo žvaigždžių atidengimo ceremonijoms, o priešingu atveju apdovanojimo pagerbimo laikas baigsis.

Britų ir amerikiečių scenaristas, rašytojas Raymondas Chandleris, kuris mirė 1959 metais, ir Betmeno kūrėjas Bobas Kane'as, kuris mirė 1998-aisiais, gaus savo žvaigždes po mirties.

Naujienų agentūros BNS informaciją atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško UAB „BNS“ sutikimo draudžiama.

Naujausi straipsniai