Danielis Craigas, George‘as Clooney ir Mattas Damonas pavadinti svarbiausiais Holivudo vyrais

Žurnalas „Vanity Fair“ / Žurnalo viršelis
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2012-01-09 12:54
Šiuo metu Lietuvos kino teatruose karaliaujančio intriguojančio Davido Fincherio trilerio „Mergina su drakono tatuiruote“ žvaigždė Danielis Craigas kartu su dar dviem garsiais kolegomis iš Holivudo – George‘u Clooney ir Mattu Damonu – pasidalijo vieną žurnalo viršelį.

Garsių aktorių trijulė papuošė vasario mėnesio žurnalą „Vanity Fair“, o kino žvaigždes įamžino žymi fotografė Annie Leibovitz. Leidinys D.Craigą su kolegomis pavadino „Svarbiausiais Holivudo vyrais“ ir ne veltui – mat artėja svarbiausi kino apdovanojimai – „Auksinių gaublių“ ir JAV Kino meno ir mokslo akademijos („Oskarų“) teikimo ceremonijos.

Jau sausio 24-ąją paaiškės nominantai į „Oskarus“, o „Vanity Fair“ prognozuoja, kad visa trijulė pretenduoja atsidurti jų gretose. D.Craigas – už žurnalisto Mikelio Bliumkvisto vaidmenį filme „Mergina su drakono tatuiruote“, G.Clooney už vaidmenis filmuose „Paveldėtojai“ ir „Purvini žaidimai“ ir M.Damonas už vaidmenį juostoje „Mes nusipirkom zoologijos sodą“.

Visi trys garsūs vyrai ne tik pozavo fotosesijos metu, bet ir atsakė į prancūzų rašytojo Marcelio Prousto vardu pavadintą klausimyną, skirtą atskleisti asmenybės bruožus.

Filme „Purvini žaidimai“ kandidatą į JAV prezidentus vaidinantis G.Clooney papasakojo, kad reinkarnavęsis į pasaulį norėtų grįžti kaip savo paties šuo, mat šis gyvena geriau už jį. Vienu žaviausių Holivudo vyrų tituluojamas aktorius teigė nesąs patenkintas savo laikysena, o labiausiai pervertinta dorybe jis laiko kantrumą. M.Damonas atviravo, kad laimingiausios jo gyvenimo akimirkos – su žmona užmezgant vaikų gyvybę ir stebint juos gimstant.

Įdomių faktų apie save pažėrė ir filmo „Mergina su drakono tatuiruote“ aktorius D.Craigas. Jis atskleidė, kad labiausiai gyvenime vertina būtent kantrybę ir tikrus draugus. 43-ejų britų aktorius prisipažino, kad labiausiai nemėgsta savo kelių, jie jam atrodo negražūs.

Pamatyti ir įvertinti D.Craigo kelius ir net šiek tiek daugiau jo kūno, Lietuvos kino mėgėjai jau gali šalies kino teatruose.

15min.lt

Naujausi straipsniai

Estetinės medicinos specialistė Jolanta Dičkienė / Reklamos užsakovo nuotr.

Reklama

Vaikas ir pinigai

Reklama