„Danguje“ išgarsėjusi Erika žengia į „X faktorių“: po jautraus pasirodymo – Jazzu apkabinimas

„X faktoriaus“ dalyvė Erika Astrauskaitė-Poškienė ir Jazzu / V.Černiausko nuotr.
Šaltinis: Pranešimas spaudai
AA

Atradimais ir jautriomis akimirkomis stebinantis muzikinis šou „X faktorius“ prie ekranų suburia šeimas. Šio sekmadienio laidoje – ne tik nauji talentai, bet ir tie, kurie sugrįžo savęs išbandyti ir dar kartą. Viena tokių – prieš septynerius metus „X faktoriuje“ dalyvavusi Erika Astrauskaitė-Poškienė.

Tiesa, išvydę Eriką, žiūrovai prisiminė, kad ji – ne tik „X faktoriaus“, bet ir kito muzikinio TV3 projekto žvaigždė. Prieš daugelį metų kartu su dvyne seserimi Erika dalyvavo ir realybės šou „Dangus“.

Šou dalyvė pasakoja, kad šiemet savo sėkmę projekte nusprendė išbandyti ne pati – ją užregistravo draugė. Tačiau Erika dėl to nepyko – priešingai, nusprendė, kad tai yra puiki galimybė, kuria būtina pasinaudoti. Dalyvavimas projekte suteikia labai daug adrenalino, o taip pat leidžia pasirodyti didžiulėje scenoje.

„X faktoriaus“ dalyvė Erika Astrauskaitė-Poškienė / V.Černiausko nuotr.
„X faktoriaus“ teisėjai / V.Černiausko nuotr.

Labiausiai Erika nerimavo dėl savo amžiaus – sakė, kad tokiam projektui jau yra per sena. 33 metų moteris šiuo metu augina du vaikus, mėgaujasi motinyste. Ilgą laiką dvejojusi, Erika vis dėlto nusprendė save ir vėl išbandyti „X faktoriuje“. Žengti šį žingsnį paskatino vyras – jo padrąsinimas bei palaikymas.

„Kai aš dalyvavau „X faktoriuje“, didžiausią įspūdį paliko tempas. Per tam tikrą laiką reikėjo padaryti labai gerą produktą. O aš esu iš tų, kurie turi padaryti daugiau nei 100 procentų. Jei man nepavyks, save nuskriausiu... Man labai svarbu grįžtamasis ryšys“, – kalbėjo šou dalyvė.

Interviu metu Erika prisiminė, kad pirmą kartą dalyvaujant šiame šou, dainą pavyko atlikti tik iš antro karto. Iš pradžių įstojo į kūrinį ne toje tonacijoje, o vėliau pamiršo melodiją. Nors dauguma galvojo, kad tai – surežisuota, tačiau Erika tai kategoriškai neigė ir tikino, kad to pakartoti niekada nenorėtų.

„Prieš lipant į sceną patiri adrenalino antplūdį. Padainavus supranti, kad atidavei visą save ir tikiesi, kad kūrinys palietė žmones per TV ekranus. O tai padaryti yra sudėtinga“, – neslėpė Erika.

Kaunietė įsitikinusi, kad niekas gyvenime nevyksta be reikalo. Dalyvavimą projekte ji pavadino šansu, kuriuo reikia pasinaudoti. Erika įsitikinusi, kad jos laukia įdomios patirtys ir nauji nuotykiai.

„Šiuo metu kaip ir nieko įspūdingo neveikiu, tačiau auginu du sūnus. Vaikai nedideli, bet veiklos – labai daug“, – apie motinystę kalbėjo ji.

„X faktoriaus“ dalyvė Erika Astrauskaitė-Poškienė ir Jazzu / V.Černiausko nuotr.

Įžengusi į sceną, Erika pasveikino teisėją Justę Arlauskaitę-Jazzu netrukus tapsiant mama. „Aš labai laiminga“, – sakė viena populiariausių šalies atlikėjų.

O kai atliko dainą, Erika ir pati sunkiai tramdė užplūdusias emocijas, šluostėsi ašaras. Jazzu ją apdovanojo apkabinimu...

„X faktorius“ – sekmadienį, 19.30 val. per TV3.

Skaitykite daugiau