Danas Rapšys toliau skina aukso medalius – pasaulio taurės čempionate ir vėl atplaukė pirmas

Danas Rapšys
Šaltinis: Žmonės
2019-08-15 14:14
AA

Plaukikas Danas Rapšys ir toliau skina aukso medalius. Ketvirtadienį Singarūpe vykstančiame FINA pasaulio taurės trečiame etape sportininkas 400 m plaukimo laisvuoju stiliumi distanciją įveikė per 3 min. 45,59 sek. ir atplaukė pirmas.

Tai, jau nepirmas Dano Rapšio aukso medalis FINA pasaulio taurės čempionate.

Lietuvis čempiono titulą iškovojo ir rugpjūčio 10-ąją plaukimo 200 m laisvu stiliumi rungties finale. Sportininkas ne tik iškovojo aukso medalį, bet ir užfiksavo savo karjeros, Lietuvos ir pasaulio taurės varžybų rekordus – rungtį jis įveikė per 1 min., 45,07 sek.

Rugpjūčio 2-ąją D. Rapšys išplėšė pergalę 400 m plaukimo laisvu stiliumi finale. Plaukikas distanciją įveikė per 3:45,57 min., pasiekė šių varžybų rekordą ir aplenkė Naujosios Zelandijos atstovą Zacą Reidą, kuris tą pačią distanciją įveikė per 3:50,25 min.

Danas Rapšys pasaulio plaukimo čempionate Pietų Korėjoje (6 nuotr.)