Danas Rapšys nė neketina sustoti: iškovojo dar vieną medalį

Danas Rapšys
Šaltinis: Žmonės.lt
2019-12-05 19:19
AA

Plaukikas Danas Rapšys – nepalaužiamas. Trečiadienį Škotijoje jis pagerino 10 metų gyvavusį Europos čempionatų rekordą, o šį kartą jis iškovojo dar vieną medalį. Sportininkas pasipuoš aukso medaliu!

Distanciją nesustabdomasis Danas Rapšys įveikė per 1 min. 41,12 sek. Sidabro medalis atiteko britui Duncanui Scottui, o bronza tenkinosi Michailas Vekoviševičius.

Ketvirtadienio rytą sportininkas dalyvavo atrankoje ir plaukė 200 m laisvuoju stiliumi. Kaip ir tikėtasi, D. Rapšys nesunkiai pateko tarp aštuonių geriausių plaukikų ir tą patį vakarą varžėsi finale. Atrankoje lietuvis finašavo ketvirtas, nes distanciją įveikė per 1.42:78 min. Asmeninį ir Lietuvos rekordą plaukikas pasiekė 2017-aisiais vykusiose Europos pirmynybėse, kuriose pasipuošė aukso medaliu.

Danas Rapšys / „Scanpix“ nuotr.

Greičiausiai atrankoje plaukė britas Duncanas Scottas, antras finišavo rusas Michailas Vekoviščiovas, o trečioje vietoje liko dar vienas britas Jamesas Guy.

„Žmonės 2020“ apdovanojimuose Danas Rapšys pretenduoja tapti Metų sporto žmogumi.

„ŽMONĖS 2020“ APDOVANOJIMAI: SAVO BALSĄ UŽ DANĄ RAPŠĮ GALITE ATIDUOTI ČIA.