Danas Rapšys įspūdingame finale iškovojo antrą aukso medalį

Danas Rapšys
Šaltinis: Žmonės
2019-08-04 14:13
AA

Tokijuje rugpjūčio 4-ąją baigiasi FINA pirmasis pasaulio taurės etapas. Per trumpą trijų dienų sportinę kelionę Lietuvos plaukikas Danas Rapšys net du kartus laimėjo auksą.

Sekmadienį plaukikas Dana Rapšys 200 metrų laisvuoju stiliumi rungties finale distanciją įveikė per 1:45,74 min. ir nušluostė visiems konkurentams nosį laimėdamas jau antrą aukso medalį. Japonijoje vykusiose varžybose Danas Rapšys įrodė, kad atvyko nugalėti.

Danas Rapšys ne tik pasipuošė pirmosios vietos medaliu, bet sumušė rekordą. Jo rezultatas – geriausias šios rungties rekordas pasaulio taurėje.

Sportininkas vos 0,003 sekundės aplenkė antroje vietoje likusį vengrą Dominiką Kozmą. Trečiasis šiose varžybose atplaukė Blake'as Pieroni.

Primename, kad penktadienį D. Rapšys išplėšė pergalę 400 m. plaukimo laisvu stiliumi finale. Plaukikas distanciją įveikė per 3:45,57 min., pasiekė šių varžybų rekordą ir aplenkė Naujosios Zelandijos atstovą Zacą Reidą, kuris tą pačią distanciją įveikė per 3:50,25 min.

Trečias varžybose atplaukė kanadietis Jeremy'is Bagshaw. Jis trasą įveikė per 3:52,20 min.