Danas Rapšys iškovojo pasaulio taurės varžybų auksą

Danas Rapšys
Šaltinis: Žmonės
2019-10-04 19:46
AA

Penktadienį lietuvių plaukikas Danas Rapšys Vengrijoje vykusiame pasaulio plaukimo taurės etape iškovojo pirmąją vietą.

Sportininkas Danas Rapšys spalio 4-ąją dar kartą įrodė, kad jam varžovų nėra, vyras 400 m laisvuoju stiliumi rungtyje iškovojo auksą.

Ir nors Danui paskutiniosiomis akimirkomis teko pasistengti įveikiant vengrą Kristofą Milaką, sportininkas savo lyderio pozicijos neapleido. Visą atkarpą lietuvis įveikė per 3 minutes ir 49 sekundes. Sidabras penktadienį atiteko anksčiau minėtam K. Milakui, bronza – Janui Mickai.

Danui Rapšiui šis sezonas – ypač sėkmingas. Lietuvis nepaliauja stebinęs savo ištverme, o jo sąskaitoje – vis daugiau medalių.

Primename, jog lietuvis čempiono titulą iškovojo ir rugpjūčio 10-ąją, tarptautinės vandens sporto šakų federacijos (FINA) pasaulio plaukimo taurės antrajame etape. Sportininkas ne tik iškovojo aukso medalį, bet ir užfiksavo savo karjeros, Lietuvos ir pasaulio taurės varžybų rekordus – 200 metrų plaukimo laisvuoju stiliumi rungtį jis įveikė per 1 min., 45,07 sek.

Rugpjūčio 2-ąją Tokijuje D. Rapšys išplėšė pergalę 400 m plaukimo laisvu stiliumi finale. Plaukikas distanciją įveikė per 3:45,57 min., pasiekė šių varžybų rekordą ir aplenkė Naujosios Zelandijos atstovą Zacą Reidą, kuris tą pačią distanciją įveikė per 3:50,25 min.