Dana Ribas Vilniuje pristato išskirtinius „Messika“ juvelyrinius dirbinius

Dana Ribas/Redos Mickevičiūtės nuotr.
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2019-08-30 15:36
Gemologė, deimantų namų „The Factory Diamonds and Jewellery by Ribas“ įkūrėja Dana Ribas didžiuojasi galėdama Lietuvos moterims pristatyti šiuo metu madingiausius pasaulyje prekių ženklo „Messika“ juvelyrinius dirbinius. „Tai išskirtinė, šiuolaikiška ir dinamiška juvelyrika, kuri puikiai tinka ne tik šventėms, bet ir kiekvienai dienai“, – šypsosi žinoma moteris.

Kaip jūsų gyvenime atsirado „Messika“ juvelyriniai dirbiniai?

Su „Messika“ įkūrusia šeima esame seniai pažįstami. Susipažinome Izraelio deimantų biržoje. Tai nuostabi, šilta, draugiška, labai stilinga ir moderni šeima. Nuo pirmos pažinties akimirkos tarp mūsų užsimezgė šiltas ryšys ir mes iki šiol bendraujame. Dažnai susitinkame bendrų draugų asmeninėse šventėse arba Izraelio deimantų biržos organizuojamuose renginiuose.

Kuo jus sužavėjo ši šeima?


Tai labai darni ir vieninga šeima, kuriai puikiai sekasi vystyti deimantų verslą. Iš jos galima pasimokyti meilės bei atsidavimo savo darbui ir verslui. Andre Messika deimantų verslą pradėjo 1971 metais. Natūralu, kad jo dukra Valérie, nuo mažens apsupta išskirtinių deimantų spindesio, nuolat matydama jų grožį ir išskirtinumą, išsiugdė ypatingą estetinį jausmą ir gerą skonį. Todėl ir „Messika“ juvelyrika atsirado labai natūraliai.

„Bridal by Messika“ kolekcija/Organizatorių nuotr.
„Bridal by Messika“ kolekcija/Organizatorių nuotr.

Andre Messika dukra Valérie Messika sekdama tėvo pėdomis sukūrė savo juvelyrikos liniją?

Valéry Messika yra nepaprastai stilinga ir talentinga moteris. Pajutusi, kad jau laikas su pasauliu pasidalyti savo kūryba ir fantazija bei kitokiu požiūriu į deimantus, 2005 metais Paryžiuje pristatė „Messika“ juvelyrinių dirbinių namus. Jos svajonė buvo suteikti moterims ypatingą spindesį ir kartu į juvelyrikos pasaulį įnešti gaivumo jausmą.

„Messika“ kolekcija/Organizatorių nuotr.
„Messika“ kolekcija/Organizatorių nuotr.

Stilinga, dinamiką ir modernumą vertinanti Valéry kurdama siekia, kad jos juvelyriniais dirbiniais moterys puoštųsi kiekvieną dieną ir jie niekada nebūtų slepiami spintoje ar seife. Todėl kuriant šiuos išskirtinius juvelyrinius dirbinius, visas dėmesys sutelkiamas ne tik į deimantų spindesį, bet ir į jų lengvumą, patogumą ir eleganciją. Dainininkė Beyoncé, kartą pasipuošusi įspūdingai dideliu ir originaliu „Messika“ kaklo vėriniu, iškart pamėgo šią juvelyriką būtent dėl patogumo ir lengvumo.

„Messika“ kolekcija/Organizatorių nuotr.
„Messika“ kolekcija/Organizatorių nuotr.

Kuo ypatingi „Messika“ juvelyriniai dirbiniai?


Kiekvienas brangakmenis kruopščiai atrenkamas, kad iš jo būtų sukurtas unikalus, išskirtinis, savo istoriją turintis juvelyrinis dirbinys. Tai ypač subtili ir išgryninta juvelyrika, šiuo metu ji yra viena madingiausių pasaulyje. Šiuos dirbinius jau įvertino ir pamėgo ne tik Beyoncé, bet ir kitos žinomos moterys: Scarlett Johansson, Sienna Miller, Serena Williams, Charlize Theron. Tai šiuolaikiški, stilingi ir, svarbiausia, dinamiški papuošalai.

„Messika“ kolekcija/Thomo Langrange nuotr.
„Messika“ kolekcija/Thomo Langrange nuotr.

Kas jus labiausiai sužavėjo pirmą kartą pamačius šiuos juvelyrinius dirbinius?


Pirmą kartą „Messika“ juvelyrika pamačiau pasipuošusią vieną merginą – elegantiškos, dailios merginos riešą juosė įspūdingos kelių eilių apyrankės. Judant rankai, apyrankės taip spindėjo ir tviskėjo, kad iki šiol atsimenu tą vaizdą. Pasidomėjusi sužinojau, kad juvelyrinių „Messika“ dirbinių išskirtinumas ir yra judantys deimantai. Viena iš kolekcijų – „Move“.

Apsauginio žiogelio formoje lengvai plūduriuojantys trys deimantai turi simbolinę prasmę – vakar, šiandien ir rytoj. Ką tai reiškia? Tai gali būti puiki dovana, meilės pažadas, kad viskas, kas buvo vakar, yra šiandien, bus ir rytoj. Mane sužavėjo šios kolekcijos idėja, žinutė, kurią siunčią dizainerė, ir, žinoma, jos unikalios grafinės linijos bei judančių deimantų spindesys.

„Messika“ kolekcija/Organizatorių nuotr.
„Messika“ kolekcija/Organizatorių nuotr.

Smagu, kad Valérie Messika judančių deimantų idėją pritaikė ne tik moterims, bet ir vyrams. Jos sukurtos išskirtinės titano apyrankės su trimis baltaisiais arba juodaisiais deimantais jau sužavėjo ne vieną vyrą. Šių deimantinių papuošalų, išsiskiriančią grafiniu stiliumi ir lengvai plūduriuojančiais deimantais, galima įsigyti ir Lietuvoje.

Juvelyrinių dirbinių kolekcijų ieškokite ČIA ir ČIA.

Projekto partnerio inicijuotas ir parengtas turinys, už teksto turinį atsakingas partneris.
Temos:
Stilius

Naujausi straipsniai