Dalyvės ruošiasi „Mis Visata Lietuva 2019” finalui

Konkurso dalyvės ruošiasi finalui/Organizatorių nuotr.
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2019-10-17 10:46
Spaliui peršokus į antrą pusę, Lietuvoje pagaliau vyks ilgai lauktas „Mis Visata Lietuva 2019” konkurso finalas, kurį organizuoja žymus Amerikos prodiuseris Mr. Edward Walson. Į šį konkursą pretendavo daugiau nei šimtas merginų, bet visas atrankas praėjo tik 20 laimingųjų. Jos dėl gražuolės karūnos varžysis spalio 18 d., penktadienį, 19 val. „Crowne Plaza” viešbučio Safyra salėje.

Merginos finalo programai ruošiasi tris dienas, joms padės choreografai, etikos ir estetikos žinovai ir stilistai.

Didžiojo „Mis Visata Lietuva 2019” konkurso finalo scenoje žiūrovus džiugins žymūs Lietuvos atlikėjai bei įspūdingosios „Diamonds show” šokėjos. Pastarosios savo pasirodymais sužibėjo „Lietuvos talentų” atrankose ir užbūrė televizijos ekrano žiūrovus sensacingais šou. Šį kartą merginos taip pat ruošia kvapą gniaužiantį pasirodymą.

Spalio 18 d. „Mis Visata Lietuva 2019” vyksiančiame renginyje lietuvaitės varžysis dėl gražuolės karūnos ir dėl pagrindinio prizo – kelialapio į pasaulinį konkurso finalą, kuris vyks jau šių metų pabaigoje. Laimėjusią merginą papuoš ir  nustabus juvelyrinis dirbinys su deimantais.

Konkurso dalyvės ruošiasi finalui/Organizatorių nuotr.
Konkurso dalyvės ruošiasi finalui/Organizatorių nuotr.

Rytoj finale pasirodys 18 moterų.  „Mes tikimės, kad kitąmet mes turėsime daugiau laiko skirto atrankoms ir turėsime galimybę padaryti atrankas ir susitikti su merginomis kituose miestuose. Mes džiaugiamės, kad vis daugiau užsienio kino ir teatro prodiuserių nebijo investuoti į Lietuvos šou verslą ir esame dėkingi mr. Edwardui Walsonui už tai, kad grąžino konkursą į Lietuvą“, – teigia viena iš konkurso organizatorių Ana Šmidt.

„Mis Visata” konkursas rengiamas jau daugiau nei pusšimtį metų, tačiau Lietuva jame pirmą kartą pasirodė tik 2012-iais. Paskutinį kartą 2014 metais Amerikoje vykstančiame konkurse mūsų šaliai atstovavo Patricija Belousova. „Mis Visata” – tai prestižinis ir antras pagal populiarumą grožio konkursas pasaulyje, kuriame kasmet susirenka atstovės iš beveik 90-ies šalių, o milijonai grožio aistruolių stebi televizijos eteryje transliuojamą renginį net 190 valstybėse. Nors Lietuvai 2014 metais atstovavusi P. Belousuva apdovanojimo nepelnė, ji džiaugėsi turėjusi galimybę dalyvauti didžiajame finale Majamyje ir įgyti neįkainojamos patirties. O kuri gražuolė keliaus atstovauti Lietuvai šiemet, sužinosime jau ateinantį penktadienio vakarą.

Naujausi straipsniai