Dalykai, kuriuos turi suprasti ir pripažinti kiekviena moteris

Stilinga moteris / Fotolia nuotr.
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2017-09-18 12:00
Moterų gyvenimas sudėtingas – su tuo sutiks kiekviena dailiosios lyties atstovė, o vyrai palinksės galva. Tačiau, jei norite gyventi laimingai, gražiai ir prasmingai, turite žinote kai kuriuos dalykus.

Svarbiausia – vidinė nepriklausomybė. Išsilaisvinusi nuo savo baimių, įsitikinimų ir įsivaizdavimų, pasijusite geriau.

Svarbu eiti ten, kur veda svajonės. Svarbu, kad jūs siektumėte savo svajonių ir darytumėte tai, ką norite daryti. Ir atminkite – tam amžiaus ribos nėra. Jūs gyvenate tik vieną kartą, todėl neišnaudoti galimybių būtų kvaila – jei tik galite, bandykite pildyti savo svajones. Įgyvendinkite savo siekius, darykite tai, kas jus domina. Pažvelkite į puikių moterų pavyzdžius – Baddie Winkle, Elizabeth Sweetheart ir kt. – jos drąsiai pildo savo gyvenimo svajones ir nebijo to daryti.

Laisvė suteikia sparnus. Nepriklausomybė – ir žavintis, ir sukaustantis žodis. Ji padeda pasitikėti savimi ir tapti geresniu žmogumi. Jei esate priklausoma, tuomet jus lengva pažeisti, o laisva moteris – žavinga. Tačiau turite atminti, kad svarbiausia ne fizinė ar finansinė laisvė. Svarbiausia – vidinė nepriklausomybė. Išsilaisvinusi nuo savo baimių, įsitikinimų ir įsivaizdavimų, pasijusite geriau. Būkite nepriklausoma savo mintimis, visus sprendimus priimkite pati – tai padės jums tapti stipresnei. Sukurkite erdvę, kurioje galite jaustis laiminga ir laisva.

Dėkodama pajusite gyvenimo prasmę. JAV ir Kanadoje įprasta švęsti Padėkos dieną, kurią visi šeimos nariai dėkoja vieni kitiems už praėjusių metų įvykius. O jei tokią dieną švęstume kasdien? Mokslininkai teigia, kad išreikšdami dėkingumą, padedame sau. Tik įsivaizduokite ir pabandykite suvokti, kad daug ką turite už dyką: kiekvieną dieną, orą, saulę, šypseną... Kiekviena moteris gražesnė, kaip šypsosi, padėkokite, kad galite tapti gražesnė tokiu paprastu būdu! Beje, svarbu dėkoti ne tik už tai, ką turite gero, bet ir už iššūkius, pamokas. Būkite dėkinga už viską, ką turite: šeimą, darbą. Namus, rytinį pokalbį su kaimynu, pardavėjos šypseną. Išmintinga moteris žino, kaip tai yra svarbu.

TAIP PAT SKAITYKITE: Amerikiečių žurnalistas: talentas ne paveldimas, o išugdomas

Fotolia nuotr.
Fotolia nuotr.

Turite rasti ryšį su savo kūnu. Kūnas ir protas nėra atskiri dalykai, žmogus yra fizinės ir dvasinės plotmės vienuma. Deja, daugeliui sunkiai sekasi suderinti šias dvi plotmes. Moterys turėtų atrasti ryšį su savo moteriškus kūnu, pabandyti į jį įsiklausyti, išgirsti, ko jis nori, prašo. Savo mintimis mes darome įtaką savo kūnui. Tai neginčijamas faktas. Mūsų smegenys ir hormonai bendrauja su kiekviena mūsų kūno ląstele. Tik darna ir vienovė gali padėti pajusti harmoniją.

Jei nepasirūpinsite savimi, to nepadarys niekas. Tai visoms moterims gali būti sunkiausiai įveikiamas dalykas. Dažna moteris pirmiausiai rūpinasi kitais, o tik paskui savimi. Tačiau neretai kiti gali pasirūpinti savimi ir patys. Būtina kasdien rasti laiko, kurį skirtumėte tik sau: pagulėtumėte vonioje, paskaitytumėte knygą, ramiai išgertumėte arbatos puodelį, pažiūrėtumėte serialą ir pan. Ilgainiui pajausite, kad tai yra geriausia, ką galite padaryti dėl savęs. Jei pati savimi nepasirūpinsite, gali būti, kad to nepadarys niekas.

Apsirengusi madingai, nebūtinai būsite stilinga. Mada moterims negailestinga – daugelis drabužių ir aksesuarų pritaikyta tik jaunoms. Ilgainiui kiekviena moteris supranta, kad neverta aklai sekti mada. Žinoma, norisi atsinaujinti, tad tendencijas sekti reikia. Tačiau svarbiausia žinoti, koks drabužio siluetas, ilgis, spalvos tinkamiausios. Beje, kur kas svarbiau ieškoti savo stiliaus. Pažvelkite į stilingąją Iris Apfel – iš jos galima pasimokyti, kad svarbiausia ne mada, o stiliaus pajautimas.

Neprivalote būti tobula. Nežinia, ar dėl moteriškos prigimties, ar dėl visuomenės primetamų normų, tačiau silpnoji lytis šiais laikais turi daugybę įsipareigojimų, kuriuos turi atlikti nepriekaištingai. Būti graži ir liekna, stilinga, protinga, gimdyti vaikus ir jų auklėjimą derinti su darbu, kad, neduok Dieve, neprarastų profesinių įgūdžių, palaikyti tvarkingus namus, mokėti skaniai gaminti ir t. t. Norėdamos viską aprėpti moterys galiausiai išsenka ir nuleidžia rankas, manydamos, kad jos visiškai niekam tinkamos. Tačiau kaip apsėsti keletą kėdžių vienu metu? Tai sudėtinga ir alina moterį tiek fiziškai, tiek dvasiškai. Nebūtina stengtis visko aprėpti, būti tobulai, svarbiausia – jaustis gerai ir nenuvaryti savęs nuo kojų taip, kad nepaeitumėte.

Tikrasis grožis slypi viduje. Daugelis moterų dailina savo išorę, o apie vidų pamiršta. Bandydamos iš savęs sukurti šabloną, moterys praranda savo unikalumų, nors išties yra išskirtinės ir ypatingos. Tikrasis grožis yra tada, kai moteris švyti, skleidžia gerumą, šilumą. Net jei moteris pasipuoš prabangiausia suknele, aksesuarais, tai nepadės spinduliuoti vidinio grožio, svarbu tai atminti.

TAIP PAT SKAITYKITE: Tas ypatingas moterų ryšys... Kai mama, sesuo ar močiutė yra geriausia draugė

Sekite naujienas ir mūsų „Facebook“ puslapyje!

Ji24.lt

Naujausi straipsniai