Dalios Ibelhauptaitės vyras Dexteris Fletcheris atsisakė režisuoti filmą apie Freddie Mercury, nes norima nuslėpti skandalingus faktus

Dexteris Fletcheris / „Reuters“/„Scanpix“ nuotr.
Šaltinis: Žmonės.lt
AA

Daugelio pasaulio režisierių geidžiamas darbas – režisuoti meninį filmą apie Freddie Mercury ir grupę „Queen“ – dar pernai buvo patikėtas Dalios Ibelhauptaitės vyrui Dexteriui Fletcheriui. Tuomet vyras džiaugėsi unikalia galimybe, tačiau, panašu, kad darbus teko nutraukti dėl skirtingų Holivudo prodiuserių ir Dexterio požiūrių.

„Labai didžiuojuosi savo Dexteriu – fantastiškas jis! Vakar vakare jis paliko filmą apie Freddie Mercury, prie kurio dirbo aštuonis mėnesius. Nepasidavė Holivudo prodiuserių spaudimui padaryti iš Fredžio avelę be charakterio – jie bijo Fredžio asmenybės, jo asmeninio gyvenimo, bijo AIDS, bijo, kad jis gėjus, bijo jo gyvenimo dramų. Galvojo visko išvengti ir tikėjosi, kad padarys tik pinigus renkančią mašiną“, – savo socialinio tinklo „Facebook“ paskyroje drąsiai dėstė D. Ibelhauptaitė.

Jos teigimu, dabar jau kiti laikai, todėl slėpti ir gražinti tikrų istorijų nereikėtų. „Po tokių filmų kaip „Dallas Buyers Club“, „Behind the Candelabra“, „The Wolf of Wall street“ ir Holivudo prodiuseriai turi pripažinti, kad negali visko užglaistyti... Esu nerealiai nustebusi, kad mano vyras išlaikė lygį ir pasirodė toks stiprus ir principingas menininkas, nes pasipriešinti tai mašinai gana baisu“, – komplimentų savo vyrui negailėjo Dalia.

Menininkė išreiškė apmaudą, kad įdomios asmenybės gyvenimo istorijos ekranizacija dėl skirtingų požiūrių bus atidėta ir neaišku, kada išvys dienos šviesą.

„Gaila – puiki istorija istorija lieka nepapasakota, nes šis projektas dabar vėl atidėtas neribotam laikui. Bet iš tiesų jis jau gal penktas režisierius, palikęs šį projektą – nebloga kompanija ten (šypsosi) – Davidas Fincheris, Tomas Hooperis, Samas Mendesas... Jeigu aš būčiau prodiuseris, tai rimtai susimąstyčiau, kas čia blogai. Džiaugiuosi ta galimybe, kurią turėjom – susipažinti su visa Fredžio kūryba ir jo gyvenimo medžiaga, kuri niekur nespausdinta. Labai įdomūs faktai apie jį plačiai visuomenei nėra žinomi...“ – intrigavo D.Ibelhauptaitė.

Portalas Žmonės.lt primena, kad pernai metų gruodžio pradžioje buvo oficialiai paskelbta, kas režisuos ir atliks pagrindinį vaidmenį meniniame filme apie Freddie Mercury ir grupę „Queen“.

 

Skaitykite daugiau