Dalia Teišerskytė po skyrybų gali netekti sodybos su baseinais ir krepšinio aikšte

Dalia Teišerskytė / Stop kadras
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2015-07-24 13:51
Seimo narė Dalia Teišerskytė atvėrė savo vasaros sodybos duris. Kauno rajone, Braziūkų kaimelyje, šimtamečių ąžuolų apsuptyje, politikė gyvena ne ištaigingoje viloje, bet mokykloje.

Buvusią mokslo įstaigą Dalia Teišerskytė nusipirko, suremontavo ir joje apsigyveno.

Šiuos namus sekmadienį išvys LNK laidos „KK2 vasara“ žiūrovai. 

Politikė teigia, kad senos mokyklos pertvarkymas jai kainavo daug laiko ir jėgų. „Čia darbo įdėta, tai, Dieve, šventas. Viską pati dariau – ir brėžinius, ir statybininkams vadovavau, ir tapetus rinkau“, – atviravo žinoma Seimo narė.

Dalios Teišerskytės valdos įspūdingos: kiemas pusantro hektaro, jame du baseinai, šiltnamis. Politikės valdose yra ir nuosava sporto salė su visa krepšinio aikštele.

„Ateina čia kaimo jaunimas. Turi raktą nuo lauko durų. Aš jiems sakau, kad kai manęs nėra, gali drąsiai ateiti pažaisti be jokių problemų“, – laidoje kalbės Dalia Teišerskytė.

Buvusią mokyklą poetė įsigijo prieš 15 metų kartu su vyru, mat sutuoktinis, legendinis žalgirietis Čupkovas, labai norėjo nuosavos krepšinio aikštelės.

„Čia mano buvęs vyriškis aptiko šitą stebuklą, ir, matyt, sporto salė papirko žmogų, kadangi buvęs krepšininkas ir jie čia svajojo, kad rinksis savaitgaliais“, – pasakojimą tęsė politikė.

LNK nuotr.
LNK nuotr.

Šiuo metu su Čupkovu Seimo narė negyvena, o vyras sodyboje nebesilanko, tačiau pora oficialiai dar nėra išsiskyrusi ir pasidalinusi turtais. Dalia Teišerskytė bijo, kad vyras vieną dieną sugalvos iš jos atimti šį ilgai puoselėtą gamtos kampelį: „Niekas nepadalinta, mes dar nieko nepasidalinę. Gyvenu ir tiek. Atims – bus atimta.“

Visą interviu su politike žiūrėkite šį sekmadienį 20.30 val. laidoje „KK2 vasara“ per LNK.

LNK nuotr.
LNK nuotr.
Žmonės.lt

Naujausi straipsniai