Dalia Teišerskytė: „Penkias mano bičiules nugalėjo barakudos”

Dalia Teišerskytė / Juliaus Kalinsko / 15min nuotr.
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2012-02-07 11:20
Šiomis dienomis Lietuvą pasiekiantys Dalios Teišerskytės pasisakymai – itin tiesūs ir kritiški. Seimo senbuvė negailestinga pliekia į rinkimus susiruošusias ir skandalingais pasirodymais Lietuvą šokiruojančias įžymybes.

Dalia tikina: vietelė Seime, kurią visais įmanomais būdais pasirengę užimti pramogų pasaulio veikėjai, iš tiesų nėra tokia jau šilta. Pikti laiškai, komentarai, atidūs žvilgsniai parduotuvėse ir gatvėse.

„Vieni rinkėjai – neįtikėtinai malonūs. Kiti – negailestingi“, – sako Dalia per dvylika parlamente praleistų metų gavusi ne vieną smūgį į nugarą.

„Tauta leidžia sau tyčiotis iš tavęs, jeigu tu neteisus. Tauta leidžia sau gerbti tave, jeigu tu jai tarnauji atsakingai. Bet eiti ten tam, kad parodytum savo pusnuogį užpakalį? Tam yra kitos vietos”, – LNK gyvenimo būdo laidai „Neišgalvoti gyvenimai“ sakė Dalia Teišerskytė.

Priežasčių, dėl kurių ateinantį rudenį Seime Dalia nenorėtų matyti kontroversiškai vertinamų garsenybių, esama ir daugiau.

„Lietuvoje ir taip siaučia dvasinė krizė“, – sako parlamentarė, savo kailiu pajutusi, kokiomis tragedijomis baigiasi besaikis nuogo kūno demonstravimas, bemokslių seksperčių patarimai, burleskos šokėjų pasirodymai  ar nežabotas laisvės  bei  jaunystės kultas.

„Penkios mano bičiulės yra nugalėtos barakudų. Profesorė, architektė, verslininkė... Ir ką tai reiškia? O tos konkurentės – troleibuso vairuotoja, alkoholio parduotuvės pardavėja, batų pardavėja. Tokio lygmens damos paima tokius vyrukus, kad ohoho”, – sakė D.Teišerskytė.

Tad kas gi vyksta vyrų galvose? Ar iš tiesų, artėjant senatvei, ima dėtis keisti dalykai? Prieš keletą metų Dalia Teišerskytė pati įsitikino: niekada nesakyk niekada. Skaudi trisdešimt metų mylėto vyro, buvusio krepšininko bei verslininko Anatolijaus Čupkovo išdavystė. Būtent tokią kainą Seimo narei teko sumokėti už savo karjerą parlamente.

Tačiau tai, ką žinojome iki šiol – anaiptol ne viskas. Šį antradienį, vasario 7 dieną, 20.30 val. gyvenimo būdo laidoje „Neišgalvoti gyvenimai” atviras Dalios Teišerskytės interviu per LNK.

15min.lt

Naujausi straipsniai