Dalia Teišerskytė: „Atrodo, kad žmogus pajaučia orgazmą, parašęs bjaurų komentarą“

Dalia Teišerskytė / Lietuvos ryto tv nuotr.
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2012-01-25 12:06
Interneto komentatoriai tapo nevaldomi. Pritvinkę pagiežos, pasislėpę po slapyvardžiais jie drąsiai pila pamazgas ant šalies garsenybių.

„Atrodo, kad žmogus pajaučia orgazmą, parašęs bjaurų komentarą“, – tiesiai šviesiai rėžė Seimo narė poetė Dalia Teišerskytė. Žinoma moteris prieš piktus komentatorius nusiteikusi priešiškai.

„Komentuoja kaip tu atrodai, tavo kojų storį, krūtinės dydį, ar tavo ausys atlėpusios, ar ne“, – pašiurpusi kalbėjo grupės „Pinup girls“ narė Ieva Ambrazaitė.

Scenos naujokei prodiuseris Martynas Tyla išdėstė, jog eidamas į viešumą, turi būti pasiruošęs, kad vos po kelių minučių būsi apipiltas pamazgomis.

Keli internetiniai portalai viešina komentatorių IP adresus, tačiau net tai neatbaido virtualaus pasaulio chuliganų. Ar įmanoma juos suvaldyti?

„Aš neapsikenčiau komentarų ir parašiau policijai pareiškimą“, – apie kovą su komentatoriais pasakojo Raisa Šarkienė.

Kiekviena, net ir trumpiausia publikacija apie žinomus žmones sulaukia ypač didelio komentarų skaičiaus ir vos keliolika procentų jų būna teigiami.

Kas tie internetiniai komentatoriai – visažiniai ligoniai, nesubrendę paaugliai ar žodžio laisve besimėgaujantys žmonės? Ir ar įmanoma juos nubausti?

Aštrią diskusiją, užvirusią tarp internetinio portalo redaktoriaus Žilvino Pekarsko, muzikanto Lauryno Šarkino, dainininkės Ievos Ambrazaitės, prodiuserio Martyno Tylos, aktorės Aušros Štukytės, reperių Meeros ir MC Remio bei ryškios asmenybės Raisos Šarkienės stebėkite trečiadienį 18 val. 55 min. laidoje „Negaliu tylėti“ per „Lietuvos ryto” televiziją.

Žmonės.lt

Naujausi straipsniai