Dalia Ibelhauptaitė pratrūko dėl „tabloidų“ skleidžiamo melo, kad Margot Robbie – Brado Pitto meilužė

Bradas Pittas su Angelina Jolie ir Margot Robbie / „Scanpix“ nuotr.
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2016-11-28 10:18
Nors nuo žinios apie aktorių Angelinos Jolie ir Brado Pitto skyrybas praėjo jau daugiau nei du mėnesiai, kalbos apie idealia laikytos poros santykius netyla iki šiol. Bene garsiausios Holivudo poros santykiai po skyrybų atsidūrė po padidinamuoju stiklu: internautai aptarinėja asmeninį aktorių gyvenimą ir poruoja juos su naujomis žvaigždėmis.

Internete pasirodė straipsniai, kuriuose rašoma, kad nauja B.Pitto meilužė – aktorė Margot Robbie. Tokios kalbos papiktino režisierę Dalią Ibelhauptaitę, kuri aktorę pažįsta asmeniškai.

Feisbuke D.Ibelhauptaitė pasidalino komentaru:

Organizatorių nuotr.
Organizatorių nuotr.

„Šiaip apie tai nekomentuoju, bet negaliu tylėti, kai pigus, žemiausio lygio užsienio tabloidų melas, jų pačių paneigtas prieš savaitę, apie aktorę Margot Robbie, žmogų, kurį galiu vadinti draugu – pas mus yra leidžiamas dabar kaip savaitgalio naujiena.

Taip, kažkoks skandalų ir pletkų portaliukas parašė prieš savaitę, bet burbulas susprogo, o mes? Aš bendrauju su Margot, su jos puikiu vyru Tomu Ackerley, mes su Dexteriu kartu su jais abiem vakarieniavom Londone lapkričio vidury ir buvom jų išleistuvių į Los Anželą baliuje prieš dvi savaites – fantastiški, labai vienas kitą mylintys žmonės.

Ji dievina jį, jau kelis metus kartu gyvena, dabar kartu įkūrė kino kompaniją ir filmus prodiusuoja, kuria ateitį.

Ir ne apie Margot Robbie aš čia, o apie tai, kad mes tikimės ir viliamės iš mūsų spaudos įdomaus, kokybiško, gero turinio. Na, neturi būti portalai asmeninių FB sienų lygio! Turinio, kuris būtų priimtas bent iš kokybiškų portalų, o jeigu tie pasaulio skandaliukai kažkam reikalingi ir įdomūs, tai bent laiku juos spausdinti reik, nes jau kai visi paneigia ir nujuda tolyn, tai kodėl Lietuvos skaitytojas, kaip koks tarybinių laikų mauras, pavėluotai visa info sensacingai maitinamas?

Organizatorių nuotr.
Organizatorių nuotr.

Mane jaudina, kad dabar pastebiu tendenciją, kad žinių visokiausių labai daug, o kokybė žinios prasta, šaltiniai bet kokie ir niekas nepatikrinta...

Man liūdna, bloga, kodėl mes taip bukinam savo žmonės – juk tiek įdomių, talentingų, ryškių asmenybių, tikrai aktualesnių ir Vilniui, ir Lietuvai, kad ir šį savaitgalį vaikšto, dirba mieste, kodėl jie neįdomūs?

Kodėl mes nesugebame papasakoti taip, kad mūsų Lietuvos žmonėms būtų įdomu? Ir svarbiausia, tad tai būtų tiesa! Skaitytojas nebeskiria melo nuo tiesos, viskas parduodama kaip sensacija. Vertybių skalė totali nustekenta. Negi mes visi kvaili ir nemanom, kad sugebėsim pasigooglinti ir jeigu norėsim, tai atrasim tą tiesą...

Mes turime spaudos pasirinkimo tiek mažai, nenusipiginkim. Ir po to nerėkim, kad mūsų tauta žemo intelekto lygio ir jiems rimtų medžiagų nereik. Tiesiog jau nebesivarginama jų padaryti ir pateikti taip, kad jos būtų atraktyvios ir viliojančios skaityti savo turiniu.

Atleiskit, kad pasisakiau, bet ne iš pykčio, o todėl, kad man širdį skauda.“

Organizatorių nuotr.
Organizatorių nuotr.

Gandą apie tariamą Brado Pitto romaną su Margot Robbie lapkričio viduryje paleido prastos reputacijos amerikiečių tabloidas „Hollywood Life“, garsėjantis melagingomis ir iš piršto laužtomis istorijomis, kurios su realybe dažniausiai neturi nieko bendro.

Šiuo nepatikimu šaltiniu 15min, rengdami naujienas savo skaitytojams, niekada nesiremia.

Organizatorių nuotr.
Organizatorių nuotr.

Toje istorijoje apie Brado Pitto ir Margot Robbie romaną „Hollywood Life“ rašė, kad pavydo apimta Angelina Jolie bandė uždrausti savo vyrui filmuotis su šviesiaplauke australe, tačiau jis nepaisė žmonos norų ir, pasinaudojęs savo ryšiais Holivude, suveikė Margot nedidelį vaidmenį savo prodiusuotoje juostoje „Didžioji skola“ („The Big Short“).

Publikacijoje taip pat buvo rašoma, kad Bradas Pittas Margot Robbie buvo nusižiūrėjęs jau keletą metų ir visaip bandė ištaikyti progų, kad tik jų keliai susidurtų filmavimo aikštelėje. „Hollywood Life“ net rašė, kad Bradas Pittas ir Margot Robbie slapta susitikinėja apie mėnesį, nors aktorė jau keletą metų draugauja su britu Tomu Ackerley.

Žmonės.lt

Naujausi straipsniai

Gintarė Gurevičiūtė

Reklama