Dalia Ibelhauptaitė: „Mes su Dexteriu turime tam tikrą susitarimą dėl neištikimybės“

Dalia Ibelhauptaitė ir Dexteris Fletcheris / Dmitrijaus Matvejevo nuotr.
Šaltinis: Žmonės.lt
AA

Jau antradienį per LNK – naujo gyvenimo būdo žurnalo „Kitu kampu” su Indre Stonkuviene premjera. Pirmosios laidos viešnia režisierė Dalia Ibelhauptaitė bus kaip niekad atvira apie savo asmeninį gyvenimą, ką tik atšvęstą vestuvių dvidešimtmetį ir neištikimybę. „Mes su Dexteriu turime tam tikrą susitarimą dėl neištikimybės”, – pokalbio metu prisipažino ji.

Laidoje „Kitu kampu” vedėja I. Stonkuvienė neeilinius pašnekovus pasikviečia itin atviram ir nuoširdžiam pokalbiui. Pirmojoje rubrikoje „Gyvenimo eskizas” šį kartą svečiavosi legendinė menininkė D.Ibelhauptaitė. Jaukų pokalbį iliustravo šalia sėdintis dailininkas Rimas Pocius.

Režisierė pokalbio metu nevengė atsakyti į intriguojančius I.Stonkuvienės klausimus. D.Ibelhauptaitė prisipažino, kad neištikimybės tema jų šeimoje nėra tabu.

„Dexteris dirba su gražiausiomis pasaulio moterimis. Jis yra sugalvojęs posakį, kad jam nereikia „McDonald’s” maisto, jei namie turi steiką. Bet aš niekada nesistengsiu grožiu konkuruoti su gražiausiomis pasaulio aktorėmis ar modeliais. Jeigu būčiau norėjusi, nebūčiau pasirinkusi režisierės profesijos”, – kalbėjo ji.

Tiesa, režisierė prisipažino, kad apie jausmus kitiems žmonėms jie su vyru yra pasikalbėję: „Mes su Dexteriu turime susitarimą – jeigu jis arba aš pamiltume kitą žmogų, tai pirmiausia apie tai pasakytume vienas kitam. Labai svarbu garbingai išsiskirti, kai esi viešas žmogus”.

Garsiai režisierei šie metai buvo įsimintini. Būtent šiemet ji atšventė savo 50-metį, paminėjo 10-ties metų sukaktį „Vilnius City Opera” ir atšoko savo santuokos 20-metį. Dėl pastarojo įvykio mirgėte mirgėjo spauda – pora vestuvių 20-metį audringai su 85-iais artimiausiais draugais atšventė Italijoje.

Menininkė sako, kad ilgą laiką stengėsi gyventi trumpais etapais. „Kai tuokėmės prieš 20 metų, mes iš savo priesaikos eliminavome visus žodžius, kurie sako, kad per amžius turime būti kartu. Aš skirčiau buvimo kartu laiką nedideliais etapais. Šią vasarą 20-ojo vestuvių jubiliejaus proga duodama santuokos atnaujinimo priesaką pagalvojau, kad noriu nugyventi su Dexteriu visą gyvenimą”, – sakė D.Ibelhauptaitė.

Visą pokalbį su D.Ibelhauptaite išvysti galėsite jau antradienį 20.30 val. laidoje „Kitu kampu” per LNK.

Skaitykite daugiau