Dalia Ibelhauptaitė apie sutuoktinio gerbėjas: „Vieną įkyrią blondinę gatvėje pačiupau už plaukų ir stūmiau į šalį“

Dalia Ibelhauptaitė su vyru aktoriumi bei režisieriumi Dexteriu Fletcheriu / Gretos Skaraitienės/Žmonės.lt nuotr.
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2017-11-23 12:13
Šį ketvirtadienio vakarą LNK laidoje „Valanda su Rūta“ garsūs žmonės kalbės apie santuoką ir dalinsis laimingo buvimo dviese receptais. „Per trisdešimt bendro gyvenimo metų mes ne kartą buvome ant skyrybų slenksčio“, – prisipažins Arūnas Valinskas.

Tuo metu režisierė Dalia Ibelhauptaitė papasakos, kaip elgiasi su savo vyro, garsaus aktoriaus Dexterio Fletcherio, gerbėjomis. „Vieną įkyrią blondinę gatvėje pačiupau už plaukų ir stūmiau į šalį“, – prisipažins režisierė.

Seimo narys Remigijus Žemaitaitis anksčiau vertėsi advokato praktika. Teisininkas papasakos, kokias vedybų sutartis sudaro turtuoliai. Atskleis, kaip vienas turtingas vyras dėl neištikimybės prarado milijonus.

Politikas atskleis, kaip advokatai vadina jaunas merginas, kurios susideda su gerokai vyresniais turtingais vyrais, gražuoles keičiančiais kaip gyvūnai naują kailį. „Kailinukai“ – taip mes vadiname tokio tipo merginas", – sako R. Žemaitaitis.

Nuo jautrių meilės prisipažinimų iki ciniško išskaičiavimo. Ketvirtadienio vakarą, 20 valandą, LNK laidoje „Valanda su Rūta“ – skirtingos vedybinio gyvenimo patirtys.

Žmonės.lt

Naujausi straipsniai