Dalia Grybauskaitė prezidentūroje tikrino Sūrskio ir Mauzerio anglų kalbos žinias

Mauzeris ir Sūrskis su Dalia Grybauskaite / Roberto Dačkaus nuotr.
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2014-10-06 11:21
Prezidentės Dalios Grybauskaitės spaudos tarnyba pirmadienio rytą išplatino vaizdo įrašą, kuriame įamžintas humoro laidos „Dviračio šou“ personažų Mauzerio ir Sūrskio vizitas prezidentūroje. D.Grybauskaitė sutiko atsakyti į Sūrskio ir Mauzerio klausimus apie politines aktualijas ir pasidalinti gyvenimiška patirtimi.

Apie vizitą prezidentūroje už Sūrskio ir Mauzerio personažų kaukių besislepiantys aktoriai Rimas Šapauskas ir Algis Ramanauskas užsiminė dar penktadienį, kai internete buvo išplatintos fotografijos iš susitikimo. 

Pirmadienį internete išplatintas vaizdo įrašas atskleidė, apie ką gi aktoriai kalbėjo su prezidente. Pasirodo, vizito būta šilto, draugiško, ir, žinoma, humoristiško. 

Kalbinama Sūrskio ir Mauzerio D.Grybauskaitė atskleidė dar nespėjusi įsigyti naujausio „iPhone“ telefono, mokanti puikiai megzti ir jaunystėje net nusimezgusi megztinį, taip pat jaučianti aistrą bitininkystei.

Ją aplankiusiems personažams prezidentė padovanojo po medaus stiklainį. Tiesa, Mauzeriui šį įteikė asmeniškai, o Sūrskiui – Algiui Ramanauskui – pavedė stiklainį pervesti „Sūrskienei“, referuodama į neseniai vykusias aktoriaus vestuves. 

Be to, D.Grybauskaitė panoro patikrinti ir Sūrskio bei Mauzerio anglų kalbos žinias – tikino, kad kalbų žinias prezidentūroje tikrina nuolat. „Turite neblogą tarimą. Sūrio reikalų ministru būti jus tikrai priimčiau“, – sakė ji Sūrskiui. 

Pamatyti visą Sūrskio ir Mauzerio interviu su prezidente galite vaizdo įraše. 

Žmonės.lt

Naujausi straipsniai