Dalia Grybauskaitė Čikagoje naujai suknelei ieškojo mėlyno šilko

Dalia Grybauskaitė perka šilką Čikagoje, dešinėje – parduotuvės savininkas Richardas Schneideris / chicago.racked.com nuotr.
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2012-05-25 10:12
Nepriklausomai nuo, ar siaučia karas, ar tvyro taika, NATO viršūnių susitikimas vis tiek vyksta. Dažniausiai tokiose kaimiškose vietovėse, kur apsipirkimo galimybės yra ribotos. Tačiau Čikagoje, nuostabiame urbanistiškame rojuje, pasaulio lyderiai galimybių prabangiai papietauti ar apsipirkti turėjo daug. Lietuvos prezidentė Dalia Grybauskaitė parduotuvėje „Supreme Novelty Fabrics“ ieškojo medžiagos savo suknelei, rašo chicago.racked.com.

Praėjusį savaitgalį „Supreme Novelty Fabric“ slenkstį peržengė Lietuvos prezidentė, kuri taip pat lankėsi NATO viršūnių susitikime. D.Grybauskaitei padėjo parduotuvės vadybininkas Lalo Martinezas. Lietuvos prezidentė parduotuvėje ieškojo raštuoto šilko naujai savo suknelei. Skelbiama, kad D.Grybauskaitė norėjo tamsiai mėlyno šilko, nes tai jos mėgstamiausia spalva. Parduotuvę prezidentė paliko nešina tamsiai mėlynu žakardo (šilko damasko) audiniu.

Richardas Schneideris, „Supreme Novelty Fabrics“ savininkas, pareiškė: „NATO į Čikagą atvežė pasaulį, kuris pasauliui pristatė Čikagą. Ši patirtis mums yra didelė garbė ir NATO dovana mums.“

15min.lt

Naujausi straipsniai