Dalia Belickaitė ir Edvinas Šeškus medų kopinėja Seišeliuose: „Sunku patikėti, kad yra tokių vietų“

Dalios Belickaitės ir Edvino Šeškaus medaus mėnesio akimirka / „Instagram“ nuotr.
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2021-08-04 20:34
Liepos 10-ąją amžiną meilę vienas kitam prisiekę televizijos laidų vedėja, socialinių tinklų žvaigždė Dalia Belickaitė (25) ir krepšininkas Edvinas Šeškus (26) vis dar gyvena šventinėmis nuotaikomis. Pora išvyko medaus mėnesio kopinėti į egzotiškuosius Seišelius.

Prieš beveik mėnesį susituokę Dalia ir Edvinas po vestuvių Birštone „pabėgo“ romantiško poilsio dviese – išvyko į Seišelius. Dalia juokėsi, kad nuo vestuvių prabėgus trims savaitėms, vis dar negali patikėti, jog jiedu su Edvinu – vyras ir žmona.

Sėdime sau ir abudu vis dar negalime patikėti, kad esam savo medaus mėnesyje ir švenčiam savo vestuves. Pasakykite, kada ateina tas tikras suvokimas, kad rimtai jau esate vyras ir žmona? Nes mes kas penkias minutes primename vienas kitam ir rodome žiedukus ant pirštų“, – juokėsi ji.

Gražiausiomis medaus mėnesio akimirkomis D.Belickaitė dalijasi socialiniuose tinkluose. Dalia prie nuotraukų ne kartą rašė, jog medaus mėnuo – tobulas.

„Vis dar negaliu patikėti, kad yra tokių nerealių vietų pasaulyje“, – mintimis dalijosi D.Belickaitė.

Iš tiesų, tobulame gamtos kampelyje Seišeliuose nesimėgauti kasdienybės akimirkomis būtų sunku. O ir aktyviu gyvenimo būdu garsėjantys Dalia ir Edvinas čia nuobodžiauti sau neleidžia – plaukioja banglentėmis, keliauja po nedideles salas ir tiesiog mėgaujasi vienas kito draugija bei meile.

D.Belickaitės ir E.Šeškaus medaus mėnesio akimirkos – nuotraukų galerijoje: 

Žinoma, jokia kelionė be netikėtų kuriozų negali apsieiti. Vienoje iš salų apsilankiusi D.Belickaitė ir E.Šeškus leidosi į egzotiškas pramogas – maitino vėžlius.

Visgi už maistą iš egzotinio gyvūno D.Belickaitė sulaukė daugiau nei paprasto „ačiū“. Socialiniuose tinkluose televizijos laidų vedėja juokėsi, kad vėžlys ją bandė užpulti. Laimei, incidentų pavyko išvengti. 

„Sako ateik pas didelius vėžliukus, bus labai smagu... Mhm, braukite pirštu į šoną, jei norite pamatyti geriausius kadrus, kaip mane užpuolė didelis vėžlys“, – juokavo D.Belickaitė.

Primename, kad Dalios ir Edvino tuoktuvių ceremonija vyko liepos 10-ąją neogotikinėje Birštono Šv. Antano Paduviečio bažnyčioje. Sveikinti jaunavedžių prie šventovės rinkosi artimieji, draugai bei kolegos.

25-erių metų laidų vedėja anksčiau buvo sakiusi, jog niekada neprarado vilties, tačiau nerimo prieš vestuves netrūko. Dėl pandemijos D.Belickaitė kartu su Edvinu Šeškumi buvo apgalvoję ir kitokį vedybų scenarijų.

„Vestuvėms ruošiuosi labai intensyviai. Čia – tarsi mano kūdikėlis, mano projektas, kuriam atidaviau visą save. Jeigu viskas pavyks, vestuvės turėtų atrodyti įspūdingai. Kyla visokių minčių, nes su karantinu neiname į gerąją pusę.

Viską darome pagal planą, ir, kai artės data, tada ir darysime sprendimą. Su Edvinu pasikalbame, ką darytume vienokiu ar kitokiu atveju, ar nukeltume, ar susituoktume tik tarp artimųjų, o švęstume vėliau. Bet labai noriu tikėti, kad viskas vyks taip, kaip tikimės dabar“, – apie savo planus anksčiau pasakojo Dalia.

Naujausi straipsniai