Dakota Johnson nesislapsto – puikiai sutaria su mylimojo buvusia

Dakota Johnson puikiai sutaria su buvusia mylimojo žmona/Vida Press ir instagamo nuotr.
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2019-06-15 17:12
Atrodo, kad tarp Dakotos Johnson (29) ir Chriso Martino (42) viskas rimta: aktorė puikiai sutaria su mylimojo vaikais iš pirmosios santuokos Apple (15) ir Mosesu (13) bei buvusia žmona Gwyneth Paltrow (46).

Pastarąjį faktą neseniai patvirtino nuotrauka iš žurnalisto Dereko Blasbergo gimtadienio, kur Gwyneth pozuoja apsikabinusi per pečius naująją buvusio sutuoktinio draugę. Gal ir ne veltui skyrybas po daugiau kaip dešimties bendro gyvenimo metų Gwyneth ir Chrisas pavadino „sąmoningu išsiskyrimu“: pora net po jų civilizuotai sutaria.

Publikai netikėtas „sąmoningas išsiskyrimas“ nutiko 2014-aisiais, Gwyneth praėjusį rudenį laimingai ištekėjo už prodiuserio Brado Falchuko (48), su kuriuo susitikinėjo ketverius metus. Dakota – irgi ne pirmoji „Coldplay“ lyderio draugė po skyrybų – trumpas romanas muzikantą siejo su aktore Jennifer Lawrence (28). Bet dabar jau kuris laikas kalbama apie sužadėtuves!

Chriso Martino ir Gwyneth Paltrow Padėkos diena / „Instagram“ nuotr.
Chriso Martino ir Gwyneth Paltrow Padėkos diena / „Instagram“ nuotr.

Taigi nestebina ir Chriso bei Gwyneth atžalų, ypač Apple (Mosesas išvis retai patenka į paparacų akiratį – Paltrow kiek įmanydama saugojo abu vaikus nuo nepageidautino dėmesio), bendravimas su tėčio drauge. Juolab kokios paauglės širdies neglostytų draugystė su žinoma aktore, o dar tokia stilinga kaip Johnson, pernai „Net-a-Porter“ mados svetainės pripažinta viena geriausiai besirengiančių pasaulio moterų.

Dakota Johnson su Chriso Martino ir Gwyneth Paltrow dukra Apple/Vida Press ir instagamo nuotr.
Dakota Johnson su Chriso Martino ir Gwyneth Paltrow dukra Apple/Vida Press ir instagamo nuotr.

Pastarąjį kartą draugužės pakliuvo į objektyvus prie kavinės Malibu, nešinos maišeliais su maistu ir gaiviaisiais gėrimais. Kompaniją merginoms palaikė Dakotos Johnson augintinis Frizos bišonas, kurį ši laikė glėbyje. Šunys – dar viena tema, apie kurią abi gali pasikalbėti: prieš mėnesį Paltrow namuose iš prieglaudos Santa Barbaroje atsirado augintinis, pavadintas Peteriu Penu.

Romanas su Martinu – pirmieji tokie ilgi ir rimti Dakotos santykiai, nors interviu ji yra sakiusi vertinanti ilgalaikius ryšius. Ir Chrisas – ne vienintelis muzikantas jos biografijoje. Jos pirmoji oficiali meilė buvo Noah Gershas iš grupės „HoneyChild“, paskui kurį laiką susitikinėjo su kolega Jordanu Mastersonu, vėliau – su dar vienu muzikantu, indie roko grupės „Drowners“ lyderiu Matthew Hittu, o išsiskyrė keli mėnesiai iki romano su Chrisu.

Beje, jei tikėtume prieš metus „People“ pasirodžiusiu interviu, galimą žentą tiesiog dievina Dakotos mama aktorė Melanie Griffith (61).

Naujausi straipsniai