Dakota Johnson apie vaidmenį „Penkiasdešimties pilkų atspalvių“ ekranizacijoje: galiu daryti bet ką – visiškai neturiu gėdos

Dakota Johnson / „Reuters“/„Scanpix“ nuotr.
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2014-02-10 22:30
Vos tik paaiškėjo, kad pagrindinę erotinio romano „Penkiasdešimt pilkų atspalvių“ heroję Anastasiją Stil vaidins iki šiol menkai žinoma aktorė Dakota Johnson (24 m.), iš karto visi pradėjo pranašauti, jog ji – būsima megažvaigždė.

Nors filmas ekranus pasieks tik po metų, Dakota Johnson jau dabar mėgaujasi „Penkiasdešimties pilkų atspalvių“ teikiamais privalumais, kaip, pavyzdžiui, siūlymais pozuoti garsiausių žurnalų viršeliams.

Paklausta, kodėl mano esanti tinkama vaidinti Anastasiją Stil, Dakota nesikuklino: „Man ne problema daryti bet ką. Paslaptis yra ta, kad aš visiškai neturiu gėdos“.

Pirmuoju tokiu tapo „Elle“ – Dakota Johnson papuošė šio žurnalo kovo mėnesio numerį. Skoningoje žurnalo fotosesijoje aktorė, kaip ir jos herojė, nevulgariai skleidė seksualumą bei gundė kerinčiu žvilgsniu. Nuotraukas galite pamatyti paspaudę čia.

Žurnalisto paklausta, kodėl mano esanti tinkama vaidinti Anastasiją Stil, aktorė nė kiek nesutriko ir nesikuklino: „Man ne problema daryti bet ką. Paslaptis yra ta, kad aš visiškai neturiu gėdos“.

Dakotos Johnson pavardė nors ir nėra dar labai gerai žinoma, tačiau ji kino pasaulyje – toli gražu ne naujokė. Jos tėvai yra garsūs aktoriai Melanie Griffith (56 m.) ir Donas Johnsonas (64 m.), ji taip pat labai artima su patėviu Antonio Banderasu (53 m.). Tačiau Dakotos Johnson prisipažįsta, kad būti garsių tėvų dukra ir augti Holivude toli gražu nebuvo lengva.

„Žmonės, ypač spauda, mėgsta kabinėtis prie garsių žmonių vaikų ir manau, kad tai suš***** bjauru. Išsigalvojami visokiausi dalykai – tai labai labai liūdna. Ir būdamas 16-os absoliučiai nieko dėl to negali padaryti. Tiesiog galvoji... kodėl? Ką aš padariau?“ – atviravo Dakota Johnson.

„Scanpix“/„Sipa Press“ nuotr.
„Scanpix“/„Sipa Press“ nuotr.
Žmonės.lt

Naujausi straipsniai