Daivą Tamošiūnaitę Kipre pakerėjo gamta, gardus maistas ir vietinių draugiškumas

Daiva Tamošiūnaitė / Asmeninio albumo nuotr.
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2016-05-25 09:22
Saulė, jūra, skanus maistas ir malonūs, draugiški žmonės aplink. Skamba, kaip tobulų atostogų užuomina. Savaitei ištrūkti į šiltus kraštus ir anksčiau pradėti vasaros sezoną? Kodėl gi ne. Šiai idėjai neatsispyrė ir laidų vedėja Daiva Tamošiūnaitė.

Susikrovusi lagaminus ji kelioms dienoms išvyko į Kiprą, aplankyti ten gyvenančios bičiulės. Porą valandų skrydžio – ir sveika, Larnaka. Dar valanda kita ir Daiva atsidūrė Limasolyje, antrame pagal dydį Kipro mieste, uostamiestyje. Ten išsinuomojo nedidelį butą ir savaitę mėgavosi saulėtu salos klimatu.

„Atostogos buvo nuostabios. Nenorėjau niekur skubėti, mėgavausi kiekvienu momentu, gamta, maistu, bendravimu... norėjosi truputį pasilepinti“, – Žmonės.lt pasakojo Daiva.

Asmeninio albumo nuotr.
Asmeninio albumo nuotr.

Per savaitę atostogų ji kelias dienas skyrė tingiam poilsiui prie jūros, lepinosi saulės voniomis, jūra, tačiau rado laiko ir pasivažinėti po apylinkes. Daiva aplankė garsiuosius Troodos kalnus, daugybę vienuolynų, koplyčių, pasivažinėjo Viduržemio jūros pakrante.

„Jei būčiau turėjusi daugiau laiko, būčiau norėjusi nuvykti iki vaiduoklių miesto vadinamos Famagustos, tačiau ten jau būtų reikėję skirti visą dieną, pagailėjau laiko. O taip smagu neskubėti, kažkur ilgėliau prisėsti ant suoliuko, kojas į šaltinį įmerkti, į restoranėlį kokį įlįsti, užkąsti, vyno paragauti“, – linksmai pasakojo ji.

Asmeninio albumo nuotr.
Asmeninio albumo nuotr.
Asmeninio albumo nuotr.
Asmeninio albumo nuotr.

Daivą itin sužavėjo kiprietiška, net kiek graikiška virtuvė, taip pat – draugiški ir malonūs, visuomet linkę padėti žmonės.

„Tai labai jauki sala. Puikus oras, bendrauti linkę vietiniai gyventojai, jaučiausi ten sava. O ir susikalbėti galima ne tik angliškai, bet ir rusiškai. Nustebino ir eismas kaire puse, kažkaip pradžioje net buvo sunku persiorientuoti“, – linksmai pasakojo ji.

Ar Daiva dar sykį vyktų į Kiprą? „Tikrai taip. Ir jau planuoju tą padaryti. Mane sužavėjo tai, kad ten nėra didelių turistų srautų, kad yra „erdvės“, – sakė laidų vedėja.

Žmonės.lt

Naujausi straipsniai

Deivydas Praspaliauskas ir jautiena / Teodoro Biliūno nuotr. ir stop kadras

Reklama

Šašlykai

Reklama