„Dainuok su manim“ pusfinalyje sublizgėjusi Vakarė: „Įrodžiau, kad galiu“

Vakarė Jarmalavičiūtė/ D.Umbraso nuotr.
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2020-09-22 09:56
LRT muzikinio projekto „Dainuok su manim“ pusfinalis sukėlė tikrą emocijų audrą. Didžiausią staigmeną pateikė anksčiau balų lentelės pabaigoje likdavęs Vakarės Jarmalavičiūtės ir Edgaro Lubio duetas. Šį kartą jie užkopė į pirmąją vietą. „Įrodžiau, kad galiu“,– šypsosi penkiolikmetė moksleivė iš Alytaus.

„Buvo neįtikėtinai gera. Net grįžus namo dar drebėjo kojos. Nors su Edgaru ilgai ginčijomės, nes jam ši daina atrodė netinkama, galiausiai sutarėme. Jis pasiūlė scenografinį sprendimą, kuris iš pradžių netiko man, bet atėjusi į generalinę repeticiją pajutau, kad viskas nuostabu. Buvau labai užtikrinta mūsų pasirodymu ir net negalvojau apie rezultatą“, – apie pasirengimą pusfinaliui pasakoja Vakarė.

Vakarė neslepia, kad nors su Edgaru tapo puikiais draugais, jų repeticijas lydi daugybė diskusijų. „Manau, kad tai – sveika. Taip randame geriausią sprendimą. Iš Edgaro gaunu daugybę pamokų, daugiausia jų – jau pasirodymo metu. Tiesiog iš žvilgsnio. Su juo labai tvirtai jaučiuosi scenoje“, – užtikrintai kalba V.Jarmalavičiūtė.

Vakarė Jarmalavičiūtė ir Edgaras Lubys/ J. Staceviciaus nuotr.
Vakarė Jarmalavičiūtė ir Edgaras Lubys/ J. Staceviciaus nuotr.

Vis dėlto mergina neslepia, kad apie profesionalios dalininkės kelią kol kas nesvajojanti. „Aš sunkiai išgyvenu konkurenciją, ilgai atsimenu negatyvą. Iki dabar naktį atsikeliu ir prisimenu kai kuriuos perskaitytus komentarus, pavyzdžiui, kad esu pernelyg suaugusi šiam projektui. Nors mano ir kitų dalyvių amžius iš tiesų panašus, bet tiesiog atrodau kiek vyresnė. Į projektą atėjau, nes be galo traukia scena, labai patinka šaršalas užkulisiuose ir noriu, kad žmonės girdėtų mano muziką“, – sako mergina.

LRT muzikinio projekto „Dainuok su manim“ finalas – jau šį šeštadienį, rugsėjo 26 d., 21 valandą. Finale pasirodys keturi duetai: Kristupo Kerulio ir Monikos Linkytės, Onutės Mingės Slušnytės ir Ievos Zasimauskaitės, Stelos Švenčionytės ir Migloko, V.Jarmalavičiūtės ir E.Lubio. Laimėtoją tiesioginio balsavimo metu išrinks patys televizijos žiūrovai.

Temos:
Aktualu

Naujausi straipsniai