Dainuojantys mimai „Neteisėtai padaryti“ su vasara atsisveikins Kaune

„Neteisėtai padaryti“ / Asmeninio albumo nuotr.
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2016-08-23 10:44
Paskutinis vasaros penktadienis kauniečiams turėtų įsiminti ne vien tuo, kad tai bene paskutinė vasariška proga atsipalaiduoti prieš prasidedantį rudenį.

„Pirmasis albumo pristatymo koncertas vilniečiams buvo, ko gero, įspūdingiausias „Neteisėtai padarytų“ pasirodymas nepalikęs abejingų nei vaikų, nei suaugusiųjų, todėl esame tikri, kad ir Kaune įeisime į Lietuvos muzikos istoriją“, – kaip visada pusiau rimtai tvirtina vienas dueto mimų Šarūnas Gedvilas.

Ugnies kamuoliai scenoje, konfeti šūviai, milžiniški balti balionai virš susirinkusiųjų galvų, aktoriaus Mindaugo Papinigio susirėmimas su muzikantais – tai tik kelios detalės iš Vilniuje vykusio naujojo albumo „Galėjo būt kitaip“ pristatymo koncerto Vilniuje. „Pasirodėme kaip ir priklausė mimų roko mesijams – stipriai ir įsimintinai pradėjome naują epochą ir pilna koncerto erdvė šokinėjančių ir linguojančių pasekėjų tai tik patvirtino“, – tada iškart po koncerto sakė dainuojantys mimai.

Asmeninio albumo nuotr.
Asmeninio albumo nuotr.

Ne ką mažiau įspūdingo įvykio turėtų laukti ir kauniečiai jau šį penktadienį. „Mes labai mylim Kauną ir čia turime pačių geriausių gerbėjų, kurie visada nekantriai laukia mūsų susitikimų. Tai šis koncertas bus ypatingas ne tik tuo, kad atvažiuojame su visiškai nauja programa, naujais kūriniais ir scenografijos sprendimais, bet ir tuo, kad ir mes, ir mūsų klausytojai čia jau senokai laukiame vieni kitų, o ir pirmasis mūsų pasirodymas M.A.M.A apdovanojimuose juk įvyko būtent Kaune – trumpiau tariant, sentimentų daug“, – šypsosi mimas Š.Gedvilas.

Asmeninio albumo nuotr.
Asmeninio albumo nuotr.
Asmeninio albumo nuotr.
Asmeninio albumo nuotr.

„Galėjo būt kitaip“ – antrasis „Neteisėtai padarytų“ albumas, kuriuo grupė žengia į naują kūrybos etapą. „Antrasis albumas rimtesnis ir solidesnis muzikine prasme, atradome daug naujo ir tikrai galingo skambesio, tačiau nepraradome ir to kuo išsiskyrėme anksčiau – savito požiūrio į pasaulį per mimo kaukę. Jeigu pirmuoju albumu ir pirmaisiais veiklos metais mes tiesiog skandalingai atvėrėme mimų pasaulio kerteles, tai dabar užtikrintai bandysime parodyti visas šio pasaulio spalvas“, – sako grupės nariai.

„Neteisėtai padarytų“ antrojo albumo pristatymo koncertas „Galėjo būt kitaip“ jau šį penktadienį, rugpjūčio 26 d., Combo vasaros terasoje Kaune.

Žmonės.lt

Naujausi straipsniai