Dainos Bosas dukra tapo modeliu: „Į mokyklą taip nevaikštau, bet prieš svarbų renginį pasigražinu“

Grožio pusryčiai / P. Peleckio / „Žmonės Foto“ nuotr.
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2019-04-15 12:53
Pirmadienio rytą kosmetikos naujovėms neabejingos moterys rinkosi į grožio pusryčius. Garsenybėms, žinomoms vizažistėms, tinklaraštininkėms buvo pristatytos pavasariškos dekoratyvinės kosmetikos „Bell“ naujienos.

Makiažas buvo kuriamas išskirtinių veido bruožų Dainos Bosas dukrai Maria Julie Randers. Į mokyklą po renginio skubėjusi mergina, sakė, jog paprastai ji kasdieną taip nesigražina, tačiau prieš vakarėlį ar svarbesnį renginį patiki savo išvaizdą specialistams. 

„Į mokyklą aš ryškiai pasidažiusi nevaikštau, o prieš svarbų renginį pasigražinu. Manau, jog kiekvienas makiažas turi tam tikrą progą. Pagal nuotaiką ir asmeninius norus aš renkuosi ir spalvų paletę. Kartais dažausi ryškesnių, o kartais natūralių spalvų kosmetika.“

Tuo tarpu dainininkė Monika Marija neslėpė, jog jos pasaulyje dominuoja ryškios spalvos. Atlikėja, kuri pati dėsto pamokas makiažo akademijoje, pasakojo, kad iš pradžių jai atvykus į Vilnių, dėl ryškaus įvaizdžio gatvėje priskabinėdavo žmonės. „Esu ir keiksmažodžių girdėjusi, bet nekreipdavau dėmesio.“

Grožio pusryčiai / P. Peleckio / „Žmonės Foto“ nuotr.
Grožio pusryčiai / P. Peleckio / „Žmonės Foto“ nuotr.

Renginio metu moterys kalbėjo apie makiažo tendencijas, susipažino su kosmetika ir mėgavosi pusryčiais. Šventės modelio Marios Julie Randers makiažu pasirūpino Lietuvos vizažo čempionė Oksana Pikul-Jasaitienė. Verslininkės Dainos Bosas dukra – išskirtinių, labai dailių bruožų mergina, todėl vizažistei pavyko puikiai atskleisti „Bell“ kosmetikos privalumus. Renginyje buvo pristatytos priemonės lūpoms, akims ir veidui. Taip pat minėta kosmetikos gamintoja turi išleidusi priemonių nagams liniją. Pusryčius vedė tituluota gražuolė Rūta Elžbieta Pitkauskienė.

Grožio pusryčiai / P. Peleckio / „Žmonės Foto“ nuotr.
Grožio pusryčiai / P. Peleckio / „Žmonės Foto“ nuotr.

Maria Julie Randers įsitikinusi – pavasariškas makiažas turėtų būti gaivus, spindintis, o veidas kuo mažau apkrautas. „Šiuo metu madoje yra spalvoti akių pravedimai. Man jie labai patinka. Kada daugiau žaisti su spalvomis, jei ne pavasarį ar vasarą“, – šypsojosi mergina. Maria pasakojo, kad labai dažnai makiažo stilių padiktuoja proga ir nuotaika. Vieną dieną tamsiaplaukė nori dūminio, o kitą minimalistinio makiažo. „Labai mėgstu dažytis, tačiau esant svarbiai šventei mieliau pasitikiu profesionalais“, – pasakojo gražuolė.

Likus savaitei iki renginio vizažistė turėjo progą išbandyti visas „Bell“ kosmetikos priemones. Žinoma moteris teigė maloniai nustebusi gaminių kokybe. „Ši kosmetika praėjo mano testą, kurį vadinu „sportas, darbas, skrydis“. Priemonės laikėsi puikiai, štai ir dabar esu pasitepusi matine kremine pudra. Ją užfiksavau su sausa pudra. Lūpų blizgis ir pieštukai iš karto nugulė mano kosmetinėje. Esu labai priekabi ir niekuomet negiriu kosmetikos, kuri man nepalieka gero įspūdžio“, – teigė vizažistė. 

Žmonės.lt

Naujausi straipsniai

D.Praspaliauskas / Stop kadras

Reklama