Dainos Bilevičiūtės grupė „XL Plius“ kaltinama dainos vagyste: „Tai Monikos Katunskytės santykių drama“

Daina Bilevičiūtė / Vaivos Gervės nuotr.
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2017-01-18 14:16
Duetu dar visai neseniai drauge dainavusių Tomo Bagdonavičiaus ir Monikos Katunskytės keliai išsiskyrė. Tiesa, netruko pasigirsti nesutarimų. Grupė „XL Plius“, prie kurios prisijungė duetą palikusi M.Katunskytė, skelbiasi įrašiusi naują dainą „Deimantinė širdis“. Tačiau T.Bagdonavičius kaltina buvusią scenos partnerę ir jos naująją grupę dainos vagyste.

Tomas Bagdonavičius išplatino viešą kreipimąsi (kalbos turinys netaisytas):

„Labas, mano visi gerbėjai ir klausytojai. Aš dainuoju ir kuriu tik dėl Jūsų. Norėčiau pasidalinti labai negražiu dalyku. Grupė XL, kurioje Daina Bilevičiūtė, Monika Katunskytė ir Aušrinė Gerikienė, pasisavino mano dainą „Deimantinė širdis“, kurią padariau pagal Stas Mihailov „Zolotoe Serdce“.

Stop kadras
Stop kadras

Tai dainai man asmeniškai parašė žodžius pagal mano užsakymą Nijolė Laukavičienė, kuriai aš asmeniškai sumokėjau. Fonograma buvo padaryta studijoje, kurioje aš asmeniškai sumokėjau. Grupė XL dabar tą dainą pristato kaip savo darbą, dėl kurio net nepaklausė Tomo Bagdonavičiaus, ar gali naudoti man asmeniškai parašytus žodžius, man asmeniškai padarytą fonogramą. Yra labai daug gražių dainų, kurias perdainuoja daug atlikėjų, bet, ką jūs manote apie tai, kai visą darbą padaro kažkas ir kažkas kitas prisiima visą garbę? Leidžiu spręsti jums, mieli mano gerbėjai ir klausytojai! Ačiū už jūsų supratimą!“

Kadangi M.Katunskytė vis dar gyvena Didžiojoje Britanijoje, grupė „XL Plius“ ketina koncertuoti tiek Lietuvoje, tiek Didžiojoje Britanijoje.

„Rašome naujas dainas, Monikai ieškome naujos meilės. Tai daina, skirta visiems mus mylintiems vyrams“, – apie iš Londono grįžusią M.Katunskytę viešai juokavo kita grupės narė D.Bilevičiūtė.

Daina Bilevičiūtė: „Tai Monikos ir Tomo santykių drama“

15min D.Bilevičiūtė pasakojo, kad dainą naudoja teisėtai, o T.Bagdonavičius, keldamas skandalą, esą elgiasi nevyriškai.

„Jo honoraras buvo keli šimtai eurų, kai prie jo prisijungė Monika – išaugo dar puse tūkstančio, tai apie ką mes šnekame... Pabėgo pinigų maišelis – Monika – pradėjo kelti skandalus. Tai yra jo ir Monikos Katunskytės santykių drama. O už dainą yra sumokėta – sutartys bendros“, – sakė D.Bilevičiūtė.

D.Bilevičiūtė pridūrė, kad ši daina yra perdainuota, o tokia praktika lietuvių estradoje naudojama jau nuo senų laikų.

„Ir Stasio Povilaičio „Švieski man vėl“ daina yra perdainuota – koveris. Tegul Tomas nusiramina ir pagaliau pradeda elgtis vyriškai“, – 15min pasakojo D.Bilevičiūtė.

Naujausi straipsniai